Newista Life Başakşehir’de 1000 TL peşinatla daire sahibi olmak mümkün!

 

Hasoğlu Yapı İstanbul Başakşehir’de başlattığı ve 43 özel daireden oluşan butik projesi Newista Life için, 1000 TL peşinat 40 ay sıfır faiz uygulanacağını açıkladı.

Açıkhava grossmarket dikkat çekiyor

Proje bünyesinde göze çarpan en önemli detaylardan bir de 3 bin metrekarelik Grossmarket. Toplam 52 mağazadan oluşan Alışveriş Merkezi, “Açıkhava” konsepti ile inşa ediliyor. Gerek proje sakinlerine gerekse bölgede yaşayan yüz binlerce kişiye açıkhavada alışveriş yapma olanağı sunan projenin inşası tüm hızıyla devam ediyor.

Newista Life Satış Müdürü Emre Aras röportajı

http://www.youtube.com/watch?v=-ZGDH12DTo4 Estetik konforla buluşuyor Açık AVM üzerinde tek blokta yer alan daireler 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 seçenekleriyle her tarz ve ihtiyaca hitap ediyor. Mimari tasarımda estetiğin konforla buluştuğu Newista Life’ta, tüm daire tiplerinin teraslı seçenekleri de var.

3 bin 996 metrekare yeşil alan 6 bin 748 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin 3 bin 996 metrekaresi peyzaj alanlarına ayrıldı. Newista Life, mimari tasarımı ve AVM ile birlikte şehirli bir yaşam alanı yaratırken; peyzaj alanları ile de doğa dostu yaklaşımını ortaya koyuyor.

Bölgedeki en uygun metrekare fiyatlarına sahip Proje, yüzde 50’sinin satılmış olmasına rağmen bölgedeki en uygun metrekare fiyatlarına sahip olma özelliği ile de dikkat çekiyor. 43 dairesinin yanı sıra ticari birimler ile yatırımcılarına karlı bir yatırım fırsatı sunan Newista Life Başakşehir projesinin teslim tarihi olarak Aralık 2013 öngörülüyor. Newista Life nerede? Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Newista Life

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSpace Gayrimenkul Cityscape Global 2012 fuarında!
  Sonraki yazıGölmahal Villaları’nda izolasyonla yüzde 20 enerji tasarrufu
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın