Gölmahal Villaları’nda izolasyonla yüzde 20 enerji tasarrufu

Lüks yaşamın yeni adresi GölMahal Villaları, cephe, çatı, temel, doğrama ve camlardaki izolasyon ile yüzde 20 enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca GölMahal Villaları’nda tüm ortak alanların elektrik sistemleri de tasarruf ve ihtiyaç hesapları yapılarak tasarlanıyor.

Mart 2013'te teslim

Teslim tarihi olarak Mart 2013 tarihinin planlandığı GölMahal Villaları projesinde fiyatlar, villaların büyüklüklerine göre 1 milyon 295 bin dolar ile 1 milyon 495 bin dolar arasında değişiyor.

Ödüllü mimarlar tasarladı

GölMahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşuyor. Dört mevsim yaşanılabilen Villalar, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları ile sakinlerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı muhteşem konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından titizlikle tasarlanan Gölmahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor.

Rüzgar türbini projenin kendi elektriğini üretiyor

Sitede kurulan rüzgar türbini ile GölMahal kendi elektriğini kendisi üretiyor. Bu elektrik sosyal tesislerde ve ortak alanlarda kullanılarak aidatları önemli oranda minimize edecek. Sıcak su her villada bulunan güneş enerjisi panelleri ile elde ediliyor. Atık su arıtma tesisi ile özel tasarımlı çatılardan gelen yağmur suları biyolojik arıtmaya tabi tutuluyor. Arıtılarak geri dönüşümü sağlanan sular yeniden kullanıma veriliyor. Her villanın çatısında bulunan güneş kolektörleri ile herhangi bir maliyet olmaksınız sıcak su sağlanıyor.

GölMahal'de doğalgaz yok!

Doğalgaz kullanılmayan GölMahal’de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor. Dolayısıyla çevreye karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor. Isı pompası yazın da villalarda serinletmeyi sağlıyor. GölMahal’de ayrıca, merkezi klima ve fan coil sistemi de yer alıyor. Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan villalar, sahiplerine yaşamı kolaylaştırıcı birçok detay ve konfor sunuyor.

Lüks yaşam için her şey düşünülmüş

Sahip olduğu özelliklerle ayrıcalıklı ve heyecan dolu bir yaşamın kapısını açan GölMahal Villaları’nda 10 bin metrekarelik ortak kullanım alanında tenis kortları, 2 açık -1 kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı sauna, buhar banyosu, fıtness salonu, oyun parkı, restoran ve kafesi bulunan bir de sosyal tesis yer alıyor. Ayrıca, 3 bin metrekarelik alanda içinde süs havuzu bulunan rekreasyon alanı, site ortasında gölet, 700 kilovat jeneratör, su deposu, artezyen kaynağı ve yangın hidrantları da bulunuyor. GölMahal Villaları nerede?
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: GölMahal Villaları

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıNewista Life Başakşehir’de 1000 TL peşinatla daire sahibi olmak mümkün!
  Sonraki yazıBodrum Yaka Evleri’nde özel bir yaşam biçimi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın