Space Gayrimenkul Cityscape Global 2012 fuarında!

Space Gayrimenkul ekibi bir arada
Üst sıra soldan sağa: Aslıhan Sezal, Gülin Özalp, Esra Tuncer
Alt sıra soldan sağa: İrem Behar, Beril Benezra, Filiz Çakmur, Şeli İpekel Elvaşvili

Çok sayıda ülkeden sektör temsilcileri ile yatırımcıları buluşturan dünyanın en büyük ve en önemli gayrimenkul etkinliklerinden Cityscape Global 2012’ye Türkiye’den katılan tek gayrimenkul danışmanlık firması Space oldu.

Lüks konut denince… İstanbul’da lüks konut denilince akla gelen ilk danışmanlık firmalarından biri olan Space Gayrimenkul sahip olduğu bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla portföyünde birçok lüks ve özel konutla birlikte isim yapmış farklı projeleri de barındırıyor. Türkiye’nin son yıllarda yabancı yatırımcı tarafından tam bir cazibe merkezi haline geldiğini belirten Space Gayrimenkul ortaklarından Filiz Çakmur "Sektörün uluslararası platformda en büyük etkinliklerinden biri olan Cityscape Global 2012’de Türkiye bu yıl onur ülkesi seçildi. Bu bile başlı başına ülkemize olan ilgiyi ve sektörde geldiğimiz noktayı özetliyor. Biz de Space Gayrimenkul olarak bu önemli etkinlikle yabancı yatırımcıya ülkemizi biraz daha tanıtabilmeyi hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Cityscape Global hakkında Cityscape Global 2012 2-4 Ekim tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek. Etkinlikte sektörün tanıtımı konusunda Türkiye’de önemli adımlar atan GYODER de (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) etkin rol üstleniyor. Bu çerçevede Cityscape dahilinde Türkiye’nin 10 yıllık geleceğindeki cazip yatırım fırsatlarına ve atıl alan projelerine yönelik özel paneller düzenlenecek.

Cityscape Global nerede yapılacak? Cityscape Global 2012 fuarı, Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük şehri olan Dubai'de, Dubai International Convention and Exhibition Centre'de gerçekleştirilecek. Fuar alanının Dubai'deki yerini aşağıdan görebilirsiniz.
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Dubai International Convention Centre

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıYalçıntepe Group’tan Kuzey Irak atağı
  Sonraki yazıNewista Life Başakşehir’de 1000 TL peşinatla daire sahibi olmak mümkün!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın