Yalçıntepe Group’tan Kuzey Irak atağı

İstanbul Esenyurt ve Bahçeşehir’deki projeleriyle adından söz ettiren, bugüne kadar bölgede çok sayıda bağımsız konut projesine imza atan Yalçıntepe Group, Kuzey Irak’ta Erbil Merkezli Zagros TV’de yayınlanan, bir nevi Erbil usulü "Yetenek Sizsiniz" yarışması olan yetenek ve eğlence yarışması “Ben Farklıyım-MinCiyawazim” programının sponsorluğunu üstlendi.

Birinciye Maximoon'dan 1+1 daire

Yarışmacıların şarkı, tiyatro, sihirbazlık, enstrüman, akrobasi, taklit, dans, spor, komedyenlik gibi çeşitli dallarda hünerlerini sergileyecekleri “Ben Farklıyım-MinCiyawazim” programında birinciye Bahçeşehir’in nitelikli konut projeleri arasında öne çıkan Maximoon projesinden 1+1 daire hediye edilecek. Toplam 26 bölümden oluşacak programın ön elemeleri Diyarbakır, Erbil, İstanbul, Mersin, Mardin, Van ve Tunceli’de gerçekleşecek. Büyük final ile sona erecek 13 bölümlük final turları ise İstanbul’dan canlı olarak yayınlanacak.

Sosyal ve kültürel paylaşım

İki ülke arasında kültürel ve sosyal bir paylaşım olarak değerlendirdikleri bu tarz çalışmalara destek olmaktan memnuniyetini dile getiren Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, “Irak, aramızda güçlü tarihi ve kültürel bağların olduğu bir sınır komşumuz ve Irak halkı tarafından çok yakından takip ediliyoruz. Bu açıdan bakıldığında televizyonun çok etkili olduğunu görüyoruz. İki ülke insanının birbirlerine ne kadar benzediği, ortak yaşam biçimlerine, alışkanlıklara, kültürel değerlere sahip olduğu böylece daha net ortaya çıkıyor. Bizim bu sponsorluktaki amacımız da bu ortak kültürel değerleri göstermek. Gelecek hedeflerimiz açısından genelde Irak özelde ise Kuzey Irak bizim için önemli stratejik noktalar olduğu için daha önce denenmemiş bir yöntem uyguluyoruz. Bölge insanının Türkiye ve Türklere büyük ilgisi olduğunu da biliyoruz. Türk ürünlerine, markalarına güven duyuyorlar, tercih ediyorlar. Biz de bu proje ile hem bugüne hem de geleceğe yatırım yaptık.” diye konuştu.

"Avantajlı bir ortam var"

Mehmet Yalçıntepe ayrıca, Türkiye’de birçok inşaat şirketinin marka ayrımları olmadan dizi ya da programa sponsor olduğunu vurgulayarak, “Bu ortamda farklılaşmak çok zor. Oysa ki Irak'ın kuzeyinde tam tersi markamızı tanıtabileceğimiz avantajlı bir ortam var şu an. İki ülke arasındaki güçlenen ve önümüzdeki yıllarda artacağını öngördüğümüz ticari ilişkilerin, şirketimize yapabileceği katkının da yüksek olacağına inanıyoruz.” dedi.

Maximoon evleri nerede?

Atatürk Havalimanı’na 17 dakika, TEM Otoyolu’nun yeni gişelerine 400 metre, E5 Karayolu’na 5 dakika uzaklıkta konumlanan Maximoon’da 1+1’den 3+1’e kadar farklı seçeneklerde toplam bin 560 konut yer alıyor. Projede ayrıca 321 dairenin yer aldığı Maximoon Residence ve toplam 86 ticari birimden oluşan Maximoon Çarşı adlı açık alışveriş merkezi bulunuyor. Maximoon Çarşı’da işyeri büyüklükleri 50 ve bin 750 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daha Büyük Görüntüle 444 34 18 www.maximoonevleri.com.tr

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıForum Çanakkale AVM Eylül 2014’te kapılarını açıyor
  Sonraki yazıSpace Gayrimenkul Cityscape Global 2012 fuarında!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın