Nish Adalar’da son 15 daire

Özyazıcı İnşaat'ın KİPTAŞ iştiraki ile İstanbul’un en yüksek yerleşim alanlarından Süreyyapaşa’da inşa ettiği Nish Adalar projesinde son etaptaki dairelerin satışları devam ediyor. Hemen teslim avantajıyla satışları süren projede yer alan 196 metrekarelik 3+1 dairelerin fiyatları 970 bin liradan başlıyor. 

202 bin 500 metrekare alan üzerinde toplam 2.300 konut, 1 adet market ve ticari ünitelerden oluşan projenin sosyal donatı alanları arasında 4 adet açık yüzme havuzu, tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, tüm spor ihtiyaçlarının karşılanabileceği spor alanları, kapalı ve açık otoparklar ve binlerce ağacın yer aldığı peyzaj alanı bulunuyor. Adalar'ın tam karşısında konumlandırılan proje E-5 karayoluna 2,5 kilometre, Sahil yoluna 4 kilometre, Bostancı İDO iskelesine ise 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Nish Adalar'dan daire sahibi olmak isteyenler yüzde 40 peşinat ödedikleri takdirde 180 aya varan banka kredisi avantajından ya da 60 aya varan faizsiz vadelendirme fırsatından yararlanabiliyorlar.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın