Nuvo Dragos projesinde satışlar devam ediyor

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Maltepe ilçesinde hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinde, 0.90 faiz ve 120 ay vade seçeneğine ek olarak KDV’de sıfırlandı.

Maltepe ilçesinde Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından projelendirilen Nuvo Dragos, sunduğu konforlu ve kaliteli yaşam alanları ile bölgesinde ön plana çıkıyor. Yatırımcılarına 0,98 faiz ve 120 ay vade seçeneği ile konut sahibi olma fırsatı sunan projede tüm bunlara ek olarak KDV’de sııfırlandı. 2+1 konutların 4 bin 900 TL  ile satışa çıktığı projede, konutlar 3 bin TL’ye kadar kira getirisi sağlayabiliyor. Yüksek faiz oranları yüzünden konut sahibi olamadıkları için beklemede olan yatırımcılar Nuvo Dragos fiyatları ile ev sahibi olabilirler.

Nuvo Dragos projesi farklı daire seçenekleri sunuyor

Masmavi Adalar Manzarasına sahip olan Nuvo Dragos projesi, fonksiyonel daireleri ile dikkat çekiyor. Yatırımcılarına maketten değil, konutları gezip görerek konut sahibi olmayı vadeden projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Bir evden daha çok bir yaşam alanı sunan proje, 44 dönümlük bir arazinin üzerinde yükseliyor. Projede, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otopark bulunuyor.

Ulaşım imkanlarının merkezinde

Nuvo Dragos projesi ulaşım merkezi ulaşım arterlerine yakın bir konumda bulunuyor. E-5 Karayolu’nun yanı başında bulunan proje, Maltepe Sahili’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Marmaray ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metrelik bir mesafede yer alan Nuvo Dragos, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine, Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye yakın konumu ile de dikkat çekiyor

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın