Semt Bahçekent’in yapı ruhsatı alındı

Emlak Konut GYO öncülüğünde Sur Yapı tarafından inşa edilecek olan Semt Bahçekent için yapı ruhsatları alındı. Projede 297 konut, 47 adet ticari ünite bulunacak.

Sur Yapı’nın Semt Bahçekent projesi için yapı ruhsatları alındı. Emlak Konut’un konuyla ilgili KAP’a bildirdiği açıklama şöyle:  Şirketimiz projelerinden “İstanbul Esenyurt Hoşdere 6.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi”(Semt Bahçekent) kapsamında 704 Ada 4 Parsel ve 704 Ada 5 Parsellerde toplam; 297 adet konut ve 47 adet ticari üniteden oluşan toplam 344 adet bağımsız bölümün Yapı Ruhsatları 29.06.2017 tarihinde alınmıştır. Proje kapsamında toplam bağımsız bölüm sayısı 1039 adet olmuştur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.”

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.