Ön talepler toplanıyor

Aşçıoğlu, İstanbul Ataköy’deki yeni projesi Selenium Retro 9’u inşa etmeye hazırlanıyor. Böylelikle Aşçıoğlu, Ataköy’de yüzde 90 oranında satışı gerçekleşen Selenium Ataköy ve Selenium Retro’dan sonra ‘Selenium Retro 9’ ile toplam 1.100 konut ve ofis sayısına ulaşacak.
 
İstanbul Ataköy’de daha önce Londra Camping Alanı olarak anılan yerde yükselecek olan Selenium Retro 9, yaklaşık 140 milyon dolarlık yatırım değeriyle hayata geçiyor. Toplam 7.500 metrekare alan üzerine konut ve ofis olmak üzere 18’er katlı iki bloktan oluşacak proje kapsamında konut kısmında 1+1 ve 2+1 formatında 60 – 122 metrekare aralığında toplam 225 konut, ofis blokunda ise 136 – 913 metrekare aralığında 108 ofis yer alacak.
 
Atatürk Havalimanı’nın komşusu
 
Selenium Retro 9, mimari konsepti veya sahip olacağı donatıların yanı sıra ulaşılabilirliğiyle de öne çıkacak. D100 Karayolu ile Kennedy Caddesi’nin ortasında, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında konumlanan Selenium Retro 9, bölgedeki AVM’ler, hastaneler ve üniversitelere de yakın bir mesafede konumlanıyor. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.