Özyurtlar İnşaat, 2016’da 600 milyon lira yatırım yapacak

Bu yıl NCadde Agora, Nlive Bahçeşehir ve Nlogo İstanbul 2. Etap’ı satışa sunan Özyurtlar İnşaat, 2016‘da 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçirecek

2016’nın çift haneli rakamlarla büyüdükleri bir yıl olacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Yeni yılda 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçireceğiz. Bu sayede 15 bin konut hedefimize de bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi. Yeni projelerini İstanbul’un Avrupa Yakası’nda hayata geçireceklerini dile getiren Özyurt, her zaman olduğunu gibi bu projelerle de kentsel değişime öncülük edeceklerini anlattı.

Yeni yatırımların ve projelerin yanı sıra bu yıl sosyal sorumluluk çalışmalarına da hız verdiklerini belirten Tamer Özyurt, “Daha önce işitme engelli çocuklar için bir anaokulu yaptırıp Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlamıştık. Eğitim alanındaki ikinci yatırımımız olan Tamer Özyurt İlkokulu’nu, 2015/2016 Eğitim Öğretim Yılı’nda hizmete sunduk. Eğitime yaptığımız her yatırım beni çok gururlandırıyor. Bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesine imza attık.“Veren el, alan eli görmeyecek” mantığıyla bunların hiç birini kamuoyuyla paylaşmadık. Fakat eğitime verdiğimiz desteğin herkese örnek olmasını istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.