PAŞABAHÇE MAĞAZALARI YENİ MAĞAZASINI ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE AÇTI

 

Paşabahçe Mağazaları, İstanbul’daki en yeni mağazasını şehrin sanatla buluştuğu Atatürk Kültür Merkezi’nde hizmete açtı. Ev ve yaşam alanları için sunduğu fikir ve önerilerle hayatı güzelleştiren Paşabahçe Mağazaları, “Kültürün Kalbinde, Sanatın İzinde” diyerek cam ustalarının yüzde yüz el imalatı olarak ürettiği tasarım ürünleri ve sınırlı sayıda üretilen butik koleksiyon ürünlerinin yer aldığı mağaza konsepti, modern mimarisi ve dikkat çekici detaylarıyla İstanbul’un en önemli kültür ve sanat merkezinde müşterileri ile buluşuyor.

Paşabahçe Mağazaları, yeni mağazasını Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’nde açtı. “Kültürün Kalbinde, Sanatın İzinde, Paşabahçe Mağazaları AKM’de!” sloganıyla yola çıkan Paşabahçe Mağazaları, AKM’nin canlı ve dinamik ortamında müşterilerini ağırlayacak.

 

Paşabahçe Mağazaları AKM, sınırlı sayıda üretilen “Geleceğin Kültür Mirası” butik ürünleri, yüzde yüz el imalatı cam ürünler ve önde gelen tasarımcıların özgün tasarımlarının bir araya geleceği mağaza konsepti ile diğer Paşabahçe Mağazaları’ndan farklılaşıyor. Yeni mağaza; modern uyarlamalarıyla tarihe, sanata ilgi duyan ve özel deneyimler arayan müşterilerini İstanbul’un kalbinde, sanat ve kültürün kesişim noktasında buluşmaya davet ediyor.

 

Müşterilerini Paşabahçe Mağazaları’nın butik koleksiyonları arasında tarihsel bir yolculuğa çıkaracak; AKM’nin içerisinde yer alan Kültür Sokağı’ndaki bu yeni mağaza, Paşabahçe Mağazaları’nın ürün çeşitliliği ve kalitesini, sanat ve kültürle iç içe bir atmosferde sunacak.

 

Sanat ve kültürle dolu farklı bir mağazacılık deneyimi yaşamak isteyenler Atatürk Kültür Merkezi’nde Pazartesi günleri hariç 11:00-19:30 saatleri arasında Paşabahçe Mağazaları’nı ziyaret edebilirler.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTHY EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
    Sonraki yazıTatil rezervasyonunuzu şimdi yapın ömür boyu rezervasyon yapmayın