THY EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 

Emlak Konut Arnavutköy kura sonuçları, müracaatta bulunan binlerce vatandaşın merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Yenişehir Konutları olarak da bilinen THY Emlak Konut Arnavutköy projesi, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için kura çekilişi ile sahiplerine teslim edilecek. İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde 12 bin 500 adet konut için temel atma işlemleri başladı. Peki, THY Emlak Konut Arnavutköy kura çekimi ne zaman, kura sonuçları açıklandı mı? Yenişehir Evleri Arnavutköy ne zaman kura çekilecek? PDF isim listesi ne zaman yayımlanacak? İşte konuyla ilgili önemli açıklamalar…

THY Emlak Konut kura sonuçları 2024 için geri sayım başladı. THY Emlak Konut Arnavutköy kura sonucu isim listesi sorgulama ekranı 2024, ev sahibi olmak için başvurularını yapan vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Kampanya başvurularının 2 Haziran’da sona ermesinin ardından THY Emlak Konut başvuru sonuçları için beklentiler, Mart ayının ortalarına gelinmesiyle birlikte yoğunlaştı. THY Emlak Konut Arnavutköy kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri başladı mı, ne zaman teslim edilecek? İşte, THY Emlak Konut Arnavutköy ödeme planı

THY EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY EVLERİ NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK?
İstanbul Havalimanı’na çok yakın mesafede bulunan Yenişehir Arnavutköy Konutları için çalışmalar hızla devam ediyor. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, dün inşaat alanını ziyaret etti ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bolat, kaba inşaatı bitmiş bir binaya çıkarak 12 bin 500 konutluk projeyi yukarıdan takip etti.

Bolat, Mayıs-Haziran 2025 tarihinde 3 bin adedin teslim edileceğini söylerken THY personeline kuraya ilişkin de bilgi verdi. Kendisi ya da eşinin İstanbul’da evi olmayan ve yönetici vasfı bulunmayan THY personellerine dairelerin verileceğini söyledi.

Sabah, gelişimini yerinde gördüğüm Arnavutköy’deki Emlak Konut GYO ile birlikte yaptığımız proje ilk müjdemdi. Birinci ve ikinci etap olarak yapımına başlanan yaklaşık 3 bin konut 2025 yılının Mayıs ve Haziran aylarında teslim edilmeye başlayacak. Örnek daireler ise birkaç ay içinde hazır olacak. Videoda da görüleceği üzere çoğu binanın temeli kazılmış ve %60’ının temeli atılmış. Birkaç ay içinde birçoğunun tuğlaları örülmeye başlayacak. Ben de kabası biten bir binanın üst katına çıkarak hem tüm proje alanını gördüm hem de diğer etapların konumuyla ilgili bilgi aldım.

1- Toplam inşaat alanı: 1.842.549 m2

2- Toplam konut sayısı: 12.456 adet

3- İstanbul Havalimanı’na mesafe: 5,5 Km

4- 2024 Mart ayında örnek daireler görülmeye hazır olacak

5- İlk etap teslim tarihi: Mayıs-Haziran 2025

THY EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri projesi başvuruları 2 Haziran tarihinde tamamlandı. Başvuru sürecinin ardından kura çekimi de gerçekleştirilecek. Ancak Emlak Konut Arnavutköy kura çekim tarihi henüz açıklanmadı. Konuyla ilgili gelişme olduğunda haberimizde yer vereceğiz.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıYUNAN ADALARI BU YAZ TURİZMDE BODRUM’A MEYDAN OKUYOR
    Sonraki yazıPAŞABAHÇE MAĞAZALARI YENİ MAĞAZASINI ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE AÇTI