Plastik sektörü profesyonelleri bir araya geldi

Otomotiv başta olmak üzere; elektrik elektronik, beyaz eşya, inşaat, tarım ve mobilya gibi hayatın içinde yer bulan tüm endüstrilere yönelik çözümler üreten Epsan,22-25 Kasım tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenenPlast Eurasia İstanbul – Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı2023’e katıldı. Sektörde yaşanan tüm yenilik ve gelişmelerin tanıtıldığı fuarda Epsan, inovatif çözümlerini sergiledi.

Mühendislik plastikleri kompaund üretimiyle Türkiye’de ilk sırada, Avrupa’da ise ilk 10’da yer alan Epsan, Türkiye’deki en büyük plastik fuarı olarak nitelendirilen Plast Eurasia Fuarı’nda,3. Salon 330A no’lu standında yurtiçi ve yurt dışından sektör profesyonelleri ve iş ortaklarını ağırladı. Plastik sektörüne yönelik çözümleri ile fuarda yer alan Epsan, son teknoloji ile üretilen ürünleri ile dikkat çekti.

“Geleceğin dünyasını şekillendirmek için çok güzel fikirler edindik”
Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunanEpsan Ticari Direktörü Pemra Batum, “Plast Eurasia İstanbul Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı, endüstriye olan bağlılığımızı, inovatif yaklaşımımızı ve global vizyonumuzu paylaştığımız bir etkinlik oldu. Epsan olarak hedefimiz, sadece kendi sınırlarımızı değil, endüstrinin sınırlarını da zorlamak, sadece Türkiye’de değil global arenada da standartları belirlemek. Bu hedef doğrultusunda fuarda iş ortaklarımızla ve sektör profesyonelleri ile olan ilişkilerimizi daha da derinleştirdik. Yenilikçi çözümlerimizi sunmanın ötesinde, onların ihtiyaçlarını dinledik, geri bildirim aldık ve ortaklaşa yeni projeler için zemin hazırladık. Geleceğin dünyasını şekillendirmek için çok güzel fikirler edindik. Birlikte, plastik sektörünüdaha sürdürülebilir, inovatif ve global bir vizyonla ileriye taşıyacağımıza inanıyorum.”diye konuştu.

Kalite ve çeşitlilik açısından rakipsiz olarak nitelendiriliyor
Plast Eurasia Fuarı, plastik sektörüne ilişkin son teknoloji ürün ve uygulamaların sergilenmesiyle kalite ve çeşitlilik açısından kapsamlı bir fuar. Bu sebeple her yıl artan bir ilgiyle Avrupa ve Orta Doğu’dan birçok uluslararası ziyaretçi ve katılımcıyı ağırlıyor.
Epsan Hakkında
Yüksek performanslı mühendislik plastikleri üretimi alanında faaliyet gösteren Epsan, 40 yılı aşkın tecrübesiyle inovatif, güvenilir, etkin, sürdürülebilir ve çevre dostu ürünler üretiyor. Otomotiv başta olmak üzere; elektrik elektronik, beyaz eşya, tarım, mobilya, ve inşaat gibi, hayatın içinde yer bulan tüm endüstrilere yönelik çözümler sunan Epsan, polimer alanında çevik ve inovatif yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’dekiüretim tesisi ve ARGE merkezi, Avrupa’da 4 ofisi ve lojistik merkezi bulunan Epsan, 32.000 metrekarelik alanda 62.000 tonluk kapasitesi ile üretim gerçekleştiriyor ve yıllık üretiminin yüzde 65’ını ihraç ediyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıFuzul, Konya İl Tanıtım Günlerinde Yerini Aldı
    Sonraki yazıNef Arsa satış ofisi ağına Diyarbakır’ı ekledi