Ramazan’a özel 2 bin 150 TL taksitle…

 Babacan Holding, konut sahibi olmayı kolaylaştıracak kampanyalarına devam ediyor. Şirket, Babacan Premium’dan konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat aylık 2 bin 150 TL taksit avantajı sundu. Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, konut alacakların Ramazan fırsatını değerlendirmeleri gerektiğini vurgulayarak, “Konut sahibi olmak isteyenlere bölgenin en prestijli ve en uygun konut projelerini hayata geçirerek birçok ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Ramazan ayına özel olarak başlattığımız son kampanyamızda da Babacan Premium’dan sıfır peşinat ile aylık 2 bin 150 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca kişiye özel ödeme planları oluşturuyoruz” dedi.

 

Toplam bin 140 adet konutun yer aldığı ‘Babacan Premium’ projesi residence, tower, terrace, home office ve AVM’den oluşuyor. Farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire fiyatları ise 239 bin TL’den başlıyor. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

 

Bahçeli ve teraslı daireleriyle İstanbul’un merkezinde tatil köyü konforunda bir yaşam sunan Babacan Premium’dan İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün. Lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken 'Babacan Premium', E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanıyor.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.