SeaPearl standına yoğun ilgi!

Expo Turkey by Qatar dünkü törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı. Ekonomik ilişkilerini geliştirmek amacıyla bir araya gelen iki ülkenin yatırımcıları, iş birliği fırsatlarını da bu fuarda kuvvetlendirdi. Kuzu Grup ise Expo Turkey by Qatar’a SeaPearl Ataköy projesiyle katıldı. Katar Ticaret Odası As Başkanı Muhammed Bin Towar Alkowari de SeaPearl ile yakından ilgilendi. Projeyi oldukça beğendiğini söyleyen Alkowari, en kısa sürede projeyi yerinde görmeye geleceğini ifade etti.  

Katarlı yatırımcı yakından ilgilendi

Bu tür projelerin Katarlı yatırımcının da dikkatini çektiğini ifade eden Alkowari, Türkiye ve Katar’ın yakın zamanda güzel işbirliklerine imza atabileceği söyledi. Katar’lı perakende devi Abu Issa Holding Kurucusu ve Ceo’su Mr. Ashraf da SeaPearl standını ziyaret etti. Projeyi çok beğendiğini ifade eden Ashraf, Katarlı yatırımcılara bu projeyi anlattığını ve Kuzu Grup’u da yakın takip ettiğini dile getirdi.

“Yeni ortaklık fırsatlarını araştırdık”

Fuara Qatari Diar ortaklığıyla Ataköy’de inşası devam eden SeaPearl Ataköy projesi ile katıldıklarını belirten Özen Kuzu, “Şu an için Katar’da yatırımımız bulunmamakta ancak fuarla birlikte fırsatları takip etme olanağı yakaladık. Fuar süresince hem bu projemizin tanıtım çalışmalarını yapma hem de yeni ortaklık fırsatlarını araştırma şansı bulduk” diye konuştu.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.