Teknik Yapı’nın 3 yeni projesi Katar’da…

Teknik Yapı, yabancı yatırımcıların artan ilgisi nedeniyle devam eden ve satışa sunacağı yeni projelerini Expo Turkey by Qatar’da tanıtmaya karar verdi. Körfez ülkelerinden gelen talebin her geçen gün artığını ifade eden Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Uplife Kadıköy, Suadiye Sahil, Evora Denizli ile birlikte 3 yeni projelerini tanıtacaklarını açıkladı. Durbakayım, Katar Fuarı’nın özel bir anlam taşıdığını ve Teknik Yapı’nın ilk kez yeni projelerinin ön lansmanını yurtdışında yapacağını ifade etti.

Maltepe Tugay Yolu Caddesi üzerinde hayata geçecek olan Maltepe Projesi, Katar’da beğeniye sunuldu. 35 katlı bir kuleden oluşan projenin 18. katında yer alan restoranı, 19. kattaki fitness merkezi ve saunaları yoğun iş hayatının tüm stresini atabilecek şekilde tasarlandı. İstanbul’un Kartal semtinde hayata geçecek Teknik Yapı imzalı Kartal Projesi ise, 1’i konut, 2’si ofis olmak üzere toplam 3 bloktan meydana geliyor.

35 katlı konut kulesi, 1+0'dan 3+1'e toplam 363 daireden oluşuyor. 6 katlı ofis blokları ise yaklaşık 1900 m²’lik alanlardan yükseliyor. Teknik Yapı, ayrıca Katarlı yatırımcılara sosyal ve kültürel olanaklara sahip Bahçeşehir’de yer alan Yıldızlıbahçe projesini tanıtıyor. Yıldızlıbahçe, 16 katlı tek kulesindeki 34 ayrı tipten oluşan 104 adet yaşam alanı ile yeni bir konfor sunmayı hedefliyor.

Lansmanı yapılan projeler nedir?

Fuarda ayrıca Teknik Yapı’nın son bir yıl içinde satışa sunduğu birbirinden özel üç ayrı projenin tanıtımı yapılacak. Bu projelerden ilki olan ve toplam 830 özel rezidans daireden oluşan Uplife Kadıköy projesi, İstanbul’un değerli noktalarından Fikirtepe’de, yüzde 40’ı yeşil alandan oluşan 16 dönümlük geniş bir arazide 4 kulesiyle yükseliyor. 1+1, 2+1 3+1 tipi rezidans dairelerden oluşan Uplife Kadıköy 2019 yılı sonunda teslim edilecek.

Evora Denizli

Denizli’de yükselen Evora Denizli projesi de Katar Expo Fuarı’nda görücüye çıkıyor. İnsanı esas alan fonksiyonel bir mimari ekseninde çoğunluğu yeşil alanlar ve sosyal tesisler olmak üzere 115 dönüm üzerine inşa edilen Evora Denizli, toplamda 5 bin kişilik yaşam alanına sahip bin 600 özel daireden oluşuyor. Farklı boyuttaki ticari alanlar ise yaşayanların hayatına kolaylık, projeye canlılık katarak projeyi bir çekim merkezi haline getiriyor. Proje, 2018’in sonunda teslim edilmeye başlanacak.

Suadiye Sahil

Suadiye Oteli’nin yanında, İstanbul’un en ferah noktalarından sahil yolunda, çevredeki marinalara sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan Suadiye Sahil projesi çok özel müşterilere sunulacak. 2017 sonunda teslim edilecek proje, toplam 250 metrekarelik 115 özel rezidans daireden oluşuyor.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.