Mar Yapı’dan tatil fırsatı

  İstanbul’daki Cinemaximum’larla anlaşan Mar Yapı ‘G’ sırasından sinema bileti alanlar arasında yapacağı çekilişle, yıl boyunca Dubai ve Bodrum’daki otellerinde çift kişilik tatil hediye edecek.

  Kampanya boyunca Emaar, Ataköy A Plus, Aqua Florya, Akbatı, Marmara Forum, Akasya, İstinye Park, Kanyon ve Zorlu AVM’de yer alan Cinemaximum’ların ‘G’ sırasından bilet alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Bir yıl boyunca devam edecek olan kampanyanın tatil hediyelerinin kazananı altı ayın sonunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Kazanacak şanslı sinemaseverler Orta Doğu’nun otelcilik markası Rotana’nın Dubai’de bulunan 5 yıldızlı oteli ve Divan’ın Bodrum’da bulunan otellerinden 5 gece 6 gün çift kişilik tatil kazanacak. Yıl sonunda yapılacak çekilişte ise kazananları YOO markasının yaratıcılarından Philippe Starck imzalı sürpriz bir hediye bekliyor.

  Kampanyaya özel tasarım

  Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, “Kampanyamız çalışmaları kapsamında anlaşmalı olduğumuz tüm Cinemaximum’ların ‘G’ sırasındaki koltuklarının tasarımını değiştirdik. Koltukların kolçaklarında USB şarj aparatlarını eklemenin yanı sıra sinema salonları ve fuaye alanında da birçok tasarımla yerimizi aldık” dedi.

  Proje Bilgi Formu

  Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
  Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.