Sinpaş Finans Şehir’i satışa sundu

Sinpaş Yapı, Finans Şehir’i satışa sundu. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde konumlanan Sinpaş Finans Şehir’de fiyat aralığı 475 bin TL ila 1 milyon 585 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sinpaş Yapı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanında konumlanan Finans Şehir’i satışa sundu. Toplam 2 bin 750 konutun yer aldığı projede ayrıca home ofis, ticari alanlar ve 36 bin 500 metrekarelik bir şehir parkı yer alıyor. Tamamlanmasının ardından 50 bine yakın beyaz yakalı çalışana istihdam sağlaması beklenen Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin en yakın komşusu olan projeye yoğun ilgi bekleniyor.

Bahçeli şehir yaşamı

1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı projede daire fiyatları 475 bin TL ila 1 milyon 585 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Bulunduğu bölgenin aksine az katlı yatay mimarisiyle özgün ve ferah bir yaşam sunacak olan Sinpaş Finans Şehir, tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca projede her apartmanın arka cephelerinin baktığı büyük ve özel konseptli iç bahçeler bulunuyor.

2019 Aralık’ta teslim

Konut ile şehir hayatını kaynaştırmayı amaçlayan Sinpaş Finans Şehir de özel kaldırım tasarımları, kent mobilyaları, çocuk oyun alanları ve su öğeleri bulunuyor. Projenin sosyal donatıları arasında ise; 36 bin 500 metrekarelik şehir parkı, eğitim ve sağlık kompleksleri, çocuk oyun alanları, piknik alanları, göletler ve oturma terasları yer alıyor. Ümraniye’de konumlanan projenin 2019’un Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.