Sinpaş’ın Liva ve Köyceğiz projelerinde kampanya!

Sinpaş’tan-Liva-İstanbul'da-Hobi-Akademisi-manset

Sinpaş Yapı'nın İstanbul'da konumlandırdığı Liva ve Köyceğiz projelerinde indirim kampanyalarının yanı sıra yeni bir hediye kampanyası başladı. Kampanya kapsamında Sinpaş'ın bu projelerinden 31 Ocak'a kadar daire satın alanlara Teknosa'dan 5 bin liralık hediye çeki veriliyor.

Köyceğiz'de fiyatlar 320 bin liradan başlıyor

Sinpaş Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Köyceğiz projesinde satışlar devam ediyor. 26 bin metrekarede yükselen Sinpaş Köyceğiz'de 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Sinpaş Köyceğiz projesinde 5 ila 11 katlı 4 blokta 291 konut bulunuyor. Dairelerin yarısı ön talep döneminde satılan proje sunduğu doğal yaşam olanakları ile dikkat çekiyor. Tüm blokların 2 bin 500 metrekarelik biyolojik göl ve peyzaj manzarasına sahip olduğu projede arka cepheli konut bulunmuyor.

Liva Turkuaz'ın değeri her geçen gün artıyor

İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı. Yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile, her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olan Liva Turkuaz projesinin ardından pek çok konut firması da bölgeye yatırım yaptı. www.sinpaskoycegiz.com.tr www.sinpasliva.com.tr 444 1974

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİnşaatçılar, Başbakan Davutoğlu’na tepkili!
  Sonraki yazıQueen Park, Haziran’da teslim edilecek!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın