Sky Tower, yüksekliğiyle dikkat çekecek!

1413876020_Fikret___zt__rk

Sky Tower, Opet'in kurucusu Fikret Öztürk ile Uzaltaş ortak girişimiyle kurulan OP Grup tarafından Ankara'da yükselecek. Ankara Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi Projesi 150 metre yüksekliğiyle kentin gözde binaları arasına girecek. Ankara Sky Tower’ın Başkent’teki ilk inşaat projeleri olduğunu vurgulayan OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, titiz çalışmalar sonucu hayata geçirilen projenin kendilerini oldukça heyecanlandırdığını belirtti. Hızla memur kenti kimliğinden sıyrılarak modern bir Başkent görünümüne kavuşan Ankara’nın şuan yatırım için en cazip kentlerden olduğunu söyleyen Öztürk, “Ankara bizim için çok değerli. Çünkü İstanbul’daki daralma, Anadolu’nun hızla Ankara’ya yönelmesi ve en önemlisi kentteki ‘memur şehri’ algısının yok olması biz yatırımcılar için Ankara’da olmayı heyecanlı kılıyor. Geleceğin yeni Ankara’sı kurgulanırken biz de Öztürk Ailesi olarak bu kurgu içinde yer alalım ve Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayacak iş buluşma noktalarının en görkemlisini inşa edelim istedik” dedi. “Ankara Sky Tower bizi heyecanlandırıyor” Gerek kurgu, gerekse işlevsellik anlamında Ankara’daki iş merkezlerinden farklı bir projeye imza attıklarının altını çizen Öztürk, “Ankara Sky Tower projesi bizim için çok yeni bir heyecan.

Yılların tecrübesi ve bölgeyi çok iyi bilen ortaklarımız ile Başkent iş dünyasının farklı bir iş merkezi projesine kavuşması için kolları sıvadık” dedi. Mevlana Bulvarı’nda inşa edilen Ankara Sky Tower’ın 150 metre yüksekliği ile bölgenin en uzun ve gösterişli kulesi olacağını bildiren Fikret Öztürk, şunları söyledi: “Ankara iş dünyasının yeni merkezi olan Çukurambar, Yüzüncü Yıl Lokasyonu’nda yükselen Ankara Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, Öztürk ailesini de oldukça meraklandırıyor. Çünkü kentte daha önce yapılmamış bir projeyi hayata geçiriyoruz.

Başkent’in en başarılı firmalarından Uzaltaş ile inşa ettiğimiz projemiz, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle iş dünyasında ezber bozacak. Şimdiye kadar Ankara’daki iş merkezlerinde görülmemiş oldukça farklı konsept ile çalışanların konforunu artırmayı, buna karşın zaman kaybını minimuma indirmeyi hedefleyen Ankara Sky Tower, 3 büyük firmaya yakışacak kalitede kurgulandı.” Öztürk, Ankara Sky Tower’da iş dünyasına kolaylık sağlayacak hizmetlerin yanında çalışanların sosyal hayattan kopmadan iş verimini arttırmasına yönelik çalışmaların da yapılacağına işaret etti.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıABD’de konut kredileri vites büyütecek!
  Sonraki yazıİstanbul’da emlak fiyatları ne durumda?
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın