Sur Yapı İlkbahar’da 48 ay sıfır faiz fırsatı

Geçtiğimiz kasım ayında ikinci etabının satışına başlanan Sur Yapı İlkbahar projesi Sultanbeyli'de yükseliyor. Toplam 57 bin 668 metrekarelik inşaat alanına sahip olan projesinin ilk etabında 5 blokta 304 konut, ikinci etabında ise 200 konutun bulunuyor. Sur Yapı İlkbahar’da, 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan daire seçenekleri yer alıyor. Projenin teslim tarihi ise 30 Nisan 2018 olarak belirlendi.

Kuzey ormanlarına, TEM otoyoluna ve Paşaköy gişelerine yakınlığıyla öne çıkan Sur Yapı İlkbahar, yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında yer alıyor. TEM otoyolu ve metro ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara kolaylıkla ulaşım imkanı sağlanıyor. Sur Yapı İlkbahar, faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor. Aynı zamanda projeye 300 metre uzaklıkta bulunan 100 dönümlük bir arazi ise yeni üniversite alanı olarak belirlendi. 3. köprünün hayata geçmesiyle birlikte proje sakinleri, Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer-Maslak-Levent-Beşiktaş hattı ile 3. havalimanının bağlantı güzergâhlarına entegre ulaşım sağlayabilecek. Ayrıca Sur Yapı İlkbahar projesi, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak olan otoyolun bağlantı yolları üzerinde bulunacak. 

Doğanın içinde huzurlu bir yaşam vadeden Sur Yapı İlkbahar'ın sosyal donatıları arasında uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, kitap okuma ve dinlenme alanları, spor alanları, çocuk parkları, kış bahçeleri, çardaklar ve süs havuzları yer alıyor. 

Sur Yapı İlkbahar fiyat listesi

2+1 daireler 343 bin liradan,

3+1 daireler 617 bin liradan,

4+1 daireler ise 817 bin liradan satışa sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.