Tarabya’da lüks yeni bir site: Juma Plus

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Ersu "Lüks projelere her zaman ilgi vardır" diyor. 

Avrupa Yakasında özellikle Bahçelievler ve Güngören'de yoğunlaşan projelerin yanı sıra portföylerinde bulunan 1 milyon metrekarelik arazinin geliştirilme süreçlerinde bulunduklarını belirten Ersu, "Kristal Şehir ve NLogo, en bilinen projelerimiz arasında yer alıyor. İki projede toplam 8 bin bağımsız bölüm bulunuyor.  Beylikdüzü'ndeki LivMarmara projesi de bizim arsa stoğumuz üzerinde geliştirilen bir proje olacak." dedi.

Hello dergisindeki habere göre, son yılların gözde lokasyonu Tarabya'da geliştirilen Juma Plus, hem Boğaz'a yakınlığı hem de eşsiz deniz manzarasıyla öne çıkıyor. 

Mimari projesi, önemli ödüllere sahip sayısız projeye imza atmış olan Bünyamin Derman tarafından hazırlandı. Dört blokta toplam sekiz bahçe, sekiz çatı dubleksinden oluşan projede tüm daireler dubleks ve 225 – 356 metrekare arasında, değişik, geniş ve ferah yerleşim planına sahip. 

Otel Projeleri Başlıyor

Şirketin iki ay içerisinde otel projeleri de başlayacak. Ayrıca bunlara ek olarak İstinye'de ve Çamlıca'da hazırlık içerisinde olduğu iki projesi daha bulunuyor.

Lükste Daralma Olmaz

Türkiye'de hâlâ konut ihtiyacı olduğunu anlatan Ahmet Kemal Ersu "Bu rakamın 800 bin civarında olduğunu öngörüyoruz. İstanbul bir metropol ve halen çok ciddi anlamda göç alıyor.  Biz şehrin daha değerli noktalarında konut açığının giderilmesine katkı sağlayacağız" dedi.

Lüks inşaat konusunda daralma olacağını tahmin etmeyen Ersu, para sahibi insanların her zaman konuta ilgi gösterdiğini belirterek "Önemli olan kaliteli ürünü, iyi fiyatlandırma ile müşteriye ulaştırmaktır. Bunun yanında ürünlerimizi pazarlamak için inovasyona çok önem veriyoruz. İyi mimarlarla inovatif projeler üretiyoruz ve lüks konut sektöründe de bir daralma yaşanacağını düşünmüyoruz" diye konuştu. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.