Teknik Yapı Concord İstanbul’un temelini attı

teknik_yapi_concord_istanbul_temeli_atildi

Teknik Yapı’nın kentsel dönüşümün pilot bölgesi Fikirtepe’de hayata geçirdiği Concord İstanbul projesinin ilk etabında temel atma işlemi gerçekleştirildi.

Yüzde 76’sı satıldı

Concord İstanbul projesinin toplam 617 konut ve 5 ticari birimden oluşan ilk etabında başlanan temel atma işlemlerinin yanında satışlar da devam ediyor. İlk etabının yüzde 76’sının satıldığı Concord İstanbul projesinin ikinci etabında da satışlar devam ediyor.

İşte Concord İstanbul’da son durum

Projenin son durumu hakkında bilgi veren Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Concord İstanbul’un sadece ilk etabı için 60 bin metreküp beton döküleceğini, bunun dörtte birinin temel için kullanılacağını ve projenin ilk etabında yaklaşık bin 200 ton demir kullanılacağını belirtti. 21 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Concord İstanbul'da dairelerin yanı sıra sosyal donatılar da yer almakta olup projenin Eylül 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAğaoğlu My Office 212’de 468 bin liradan! 50 ay 0 faiz!
  Sonraki yazıAğaoğlu “50 ay sıfır faiz” kampanyasıyla stokları eritti!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın