Ağaoğlu “50 ay sıfır faiz” kampanyasıyla stokları eritti!

agaoglu_50_ay_sifir_faiz_kampanyasi_stok_eritti

50 ay 0 faiz kampanyasının büyük ilgi gördüğünü söyleyen Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Stokları eritmek için yaptığımız bir kampanyaydı. My Home Maslak’ın kalan son 90 dairesinin, My Towerland’ın ise son 150 dairesinin yarısını kampanya ile sattık” dedi.

Faizi sıfırları stoğu eritti

Reklam filminde kendi oynadığı 50 ay 0 faiz kampanyasının büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Ali Ağağolu, “50 ay 0 faiz kampanyasıı stoktaki dairelerimizi eritmek için yaptığımız bir kampanyaydı. Kampanya ile My Home Maslak’ın kalan 90 dairesinin, My Towerland projemizin de son 150 dairesinin yarısını sattık. Bu dönem için gayet iyi bir satış başarısı yakaladık” ifadesinde bulundu.

Maslak 1453’ün yüzde 70’i satıldı

Maslak 1453 projesinde yüzde 70 oranında satışların tamamlandığını söyleyen Ali Ağaoğlu, “Yaklaşık 3 bin 900 çalışanımız ile inşaat hızla ilerliyor. İnşaatın yüzde 40’ı tamamlandı. Dairelerimizin de yüzde 70’i satıldı. Ticari birimleri de şimdilik satmayı düşünmüyorum. Buna daha sonra karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

Maslak 1453 için Beaulieu’u seçti

Ağaoğlu, Maslak 1453’ün zemin kaplamasında Avrupa’nın liderleri arasında yer alan Belçikalı Beaulieu Uluslararası Grup’u tercih etti. Beaulieu’dan Maslak 1453 projesi için 300 bin metrekarelik parke sipariş ettiklerini söyleyen Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu,  “Bugüne kadar 35 binin üzerinde konut ürettik ve teslim ettik, ama Maslak 1453’ün farlı bir yeri var biz de.  Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Müşterilerimizin sürekli temas halinde olacağı zeminin kaliteli olması gerekiyor.  Araştırmalarımız sonucu Beaulieu’yu tercih ettik. 300 bin metrekare parke sipariş verdik. Ama ben Beaulieu’yu Türkiye’ye sadece satmaya değil üretmeye de davet ediyorum. Türkiye, Asya ile Avrupa arasında önemli bir köprü görevi görüyor. Türkiye’den bu pazarlara çok daha kolay ulaşabilirler” dedi.

İkinci yarıda yüzde 10 büyüme

2015 yılına dair öngörülerini de paylaşan Ali Ağaoğlu, “İnşaat sektörü yılın ilk yarısını eksi ile kapattı fakat ikinci yarı eksiyi artıya çevirmeye başladı. 2015’te büyük bir seçim bizi bekliyor. Bunun da etkisiyle yılın ilk yarısının stabil geçmesini ama ikinci yarısında ise yüzde 10 büyüme bekliyorum” diye sözlerini tamamladı. (Şengül Kırmızıtaş / HTEmlak.com)

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıTeknik Yapı Concord İstanbul’un temelini attı
  Sonraki yazıTorba yasayla “İmar Borsası” devri başlıyor!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın