Terrace Mix’te aylık 1.150 liradan başlayan taksitlerle!

İnanlar İnşaat’ın Esenyurt’taki projede başlatılan kampanya kapsamında aylık taksitler 1.150 TL’den başlıyor.

İnanlar’ın Esenyurt-Beylikdüzü bölgesindeki projesi Terrace Mix’in, yeni kampanyasının lansmanı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yapıldı. Hem ekonomik hem dinamik kampanyası ile özellikle öğrencileri ve gençleri ayda sadece 1.150 liraya sayısız avantaja sahip olmaya davet ediyor.

“Bavulunu al gel!”
Terrace Mix’in sınırlı sayıda 1+0 stüdyo dairelerine, ayda sadece 1.150 liradan başlayan taksitlerle sahip olma imkânı sağlayan avantajlı koşullar, kısa süre için geçerli bir de sürprizi kapsıyor. Yeni yıla girerken Terrace Mix’te “Stüdyo Yaşamı”nı seçen herkesin, yeni hayatlarına başlamaları için sadece bavullarını alıp gelmeleri yeterli. Çünkü Terrace Mix’in stüdyo daireleri, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarından son trendlere uygun mobilyaları, beyaz eşyaları ve televizyonu ile tam dayalı döşeli olarak sunuluyor.

Terrace Mix sosyal donatılar
Tüm bu avantajların yanı sıra, Terrace Mix stüdyo dairelerinin sosyal donatıları kapsamında; açık-kapalı havuzlar, hemen her günlük ihtiyaca cevap verecek geniş çarşı, fitness center, sauna, Türk hamamı, keyifli yürüyüş yolları gibi ayrıcalıklarla emsallerinden ayrışıyor; kaliteli, güvenlikli ve kazançlı bir yatırım olarak öne çıkıyor.

terrace_mix_inanlar_kampanya

Sınırlı sayıda daire kaldı!
Özellikle İstanbul’da veya İstanbul dışında yasayan; öğrenci, genç iş adamı, genç iş hanımı, emekli, evli ve henüz çocuksuz genç çiftlerin dikkatini çekecek avantajlı koşullarla bu kampanya, İnanlar kalitesine görülmemiş koşullarla sahip olma şansı sunuyor. Sınırlı sayıdaki Terrace Mix stüdyo daireler tükenmeden, şimdi görülmeye değer.

Terrace Mix iletişim
Kiler Cd. No: 67
Esenyurt/İstanbul
444 2 002
www.terracemix.com

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.