TOKİ 114 arsasını satışa çıkarıyor

TOKİ 14 ilde 114 arsasını 23 Mayıs’ta satışa çıkaracak. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Giresun, Karabük, Samsun, Siirt, Tekirdağ, Trabzon ve Van’da toplam 411 bin 151,65 metrekare büyüklüğünde 114 adet arsa 23 Mayıs Salı günü saat 13:30’da Toki’nin Ankara Bilkent merkezinde yapılacak müzayede ile satışa çıkacak. Satış TURYAP tarafından yapılacak.

Başakşehir ve Kayabaşı

Ankara Pursaklar ve Yenimahalle’de konut, ticaret, Çankaya Alacaatlı’da özel kreş, eğitim, Etimesgut Eryaman’da özel anaokulu imarlı arsaları peşin, Etimesgut Aşağıyurtçu’da özel ortaöğretim imarlı arsası ise yüzde 25 peşin 24 ay vade şartlarıyla satışa sunulacak. İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda ise bakım ve akaryakıt tesis imarlı arsa, özel eğitim ve ilköğretim imarlı arsa ile Kartal’da konut imarlı arsa peşin fiyatına satışa sunulacak.

Peşin fiyatına satışa sunuldu

İzmir Çeşme’de konut ve ticaret imarlı 10 arsa, Aliağa’da ise konut ve ticaret imarlı 18 arsa, Gaziantep Şehitkamil, Beylerbeyi’nde 5 konut ve 2 kentsel servis arsası, Diyarbakır Yenişehir, Üçkuyu’da 12 adet konut dışı kentsel çalışma imarlı arsa ile merkezi iş imarlı arsa ve Karabük Merkez, Beşbinevler’de 11 adet konut imarlı arsa peşin fiyatına satışa sunulacak.
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın