TOKİ’den tam 54 arsa…

TOKİ, Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Sivas, Trabzon ve Van’da toplam 527.206,76 metrekare büyüklüğünde 54 adet arsayı (konut, ticaret, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim, küçük sanayi, bakım ve akaryakıt istasyonu, turizm, depolama, spor ve otel alanı niteliğinde) yaklaşık 663 milyon TL muhammen bedelle açık artırma yöntemi ile satışa sundu. 23 Mart 2017 tarihinde, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak müzayede ile satışa çıkan taşınmazların detayları da belli oldu.

Antalya’da ticaret ve turizm alanı: Antalya – Muratpaşa’da 40.000 metrekare büyüklüğünde ticaret ve turizm alanı niteliğindeki taşınmaz yüzde 25 peşin 36 ay vade ile satışa sunuldu. Ankara’da konut, ticaret, küçük sanayi, sanayi ve depolama, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim alanları: Ankara Yenimahalle ve Gölbaşı’nda konut, Çankaya Alacaatlı’da özel sağlık, kreş, eğitim, ticaret alanları, Yenimahalle Yuva’da, konut, ticaret ve küçük sanayi alanları ile Etimesgut Aşağıyurtçu’da özel ortaöğretim alanı peşin olarak satışa sunuldu. Akyurt’ta sanayi ve depolama alanı ise yüzde 25 peşin 60 ay vade şartlarıyla satışa sunuldu.

İstanbul’da bakım ve akaryakıt istasyon alanı: İstanbul Kâğıthane’de 4.756,34 m2 büyüklüğünde bakım ve akaryakıt tesis alanı niteliğindeki taşınmaz yüzde 25 peşin 6 ay vade ile satışa sunuldu.

İzmir’de toplu işyeri, ticaret, turizm, konut, park, akaryakıt + LPG ve servis istasyonu ile otopark alanları: İzmir Konak’da 12.826 metrekare büyüklüğünde ticaret, turizm, konut, park nitelikli taşınmaz yüzde 25 peşin 12 ay vade ile Bornova’da 135.750 metrekare büyüklüğünde toplu işyeri, ticaret, akaryakıt + LPG ve servis istasyonu ile otopark alanı niteliğindeki taşınmaz ise yüzde 25 peşin 24 ay vade seçeneğiyle satışa sunulan gayrimenkuller arasında.
  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.