Trendist Ataşehir 675 bin TL’den başlayan fiyatlarla

trendist

Lokasyonu ve mimarisiyle fark yaratan Trendist Ataşahir farklı daire seçenekleri, sosyal donatıları ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. Grey Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Orman düzenlediği basın toplantısında Trendist Ataşehir hakkındaki soruları yanıtladı.

Fiyatlar 848 bin TL'den başlıyor

12 adet 3+1 ve 16 adet 2+1 daireden oluşan penthouse daireler deniz ve adalar manzarasına sahip. Mustafa Orman " Yatırım ve oturum için büyük fırsat sunan penhtouse dairelerin satışı yeni başlamasına rağmen satışlardan memnunuz" açıklamasını yaptı. Fiyatları 848 bin TL'den başlayan penthouse dairelerin Ekim 2016'da teslim edilmesi planlanıyor.

Ticari ünitelerin satışı Mayıs'ta başlayacak

Trendist Ataşehir'deki ticari ünitelerin çalışmalarında da sona yaklaşıldı. Ataşehir'in en önemli lokasyonunda bulunan projede ticari ünitelerin büyüklükleri ise 11 ile 177 metrekare arasında değişiyor. Fiyatların ise 675 bin TL'den başlaması bekleniyor.

Toplam 833 daireden oluşuyor, 3+1 daireler büyük ilgi görüyor

Trendist Ataşehir'de 13 adet 8 katlı ve 3 adet 33 katlı bloklarda toplam 833 adet daire bulunuyor. Grey Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Orman 3+1 tipi dairelerin büyük ilgi gördüğünü söyledi. Şehir manzarasına sahip daireleri satışlarından memnun olduklarını söyleyen Orman, tamamlandığında 2500 kişiye ev sahipliği yapacak olan projede 3+1 tipi dairelerden sadece 30 adet kaldığını belirtti.

 Teslim edildiğinde bütün dairelerin satılmış olacağı tahmin ediliyor

İstanbul'un en büyük kent parkı olacak Atapark'ın hemen yanında konumlanan Trendist Ataşehir'de Kasım 2013'te başlayan satışlar şu an yüzde 72 seviyesine ulaşmış durumda. Botanik bahçeler, şelaleler, göletler seyir alanları, akvaryum, etkinlik alanları gibi birçok sosyal aktivite alanından oluşan Atapark'ın tamamlanmasıyla birlikte projenin yüzde 40'lık bir değer artışı yakalayacağını belirten Mustafa Orman, teslim sürecine kadar satışların yüzde 100'e ulaşmasını umduklarını belirtti.

Yeni projeler Ataşehir çevresinde olacak

Trendist İstanbul'un yanı sıra diğer projelerinden ve sektörün durumundan bahseden Grey Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Orman bu yıl içinde Kadıköy ve Ataşehir'de yeni projelerini tanıtacaklarını söyledi. Seçimlerin sektörün gidişatı hakkında belirleyici bir etken olduğunu söyleyen Orman, 2015'den umutlu olduklarını gayrimenkulun asla güncelliğini yitirmeyen bir yatırım aracı olduğunu belirtti. Trendist Ataşehir İletişim http://www.trendistatasehir.com 444 6 212  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıGayrimenkulde Anadolu Yakası’nın yükselişi sürüyor
  Sonraki yazıTrendist Ataşehir’de satışların yüzde 78’i tamamlandı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın