Turgay Tanes: ” Fuar bu sene daha çok hareketli”

İnistanbul Gala projesi hakkında açıklamalarda bulunan Tanes: “Birçok firmanın satışa çıkmak istemediği, lansman, tanıtım ve reklam yapmak istemediği bir dönemde çıktık. İnistanbul Gala’da sektörün düştüğü bir dönemde çıktık ama çok büyük bir satış başarısı yakaladık. Hem iki başarılı firmanın ortak projesi olması, hem de güvenlir bir proje olması ve yatırım değerinin yukarıya doğru çıkacağına dair beklentinin olması nedeniyle ciddi bir kabul gördü. Aslında İnistanbul Gala projesindeki ünite alanın tamamı satıldı. Biz ikinci projemiz Lokal’den bir bloğu da birinci projemize ilave ettik. İnistanbul Lokal projesi de satışa sunulmuş oldu. Dolayısıyla iki  projenin toplam satışındaki rakam, birinci ünitenin tüm ünite sayısına eşit. İnistanbul Lokal’de resmi satışlar başladı.” diye konuştu.
 
Geçen yıl 20 bin civarında yabancıya satış yapıldığını ifade eden Turgay Tanes: "Yabancıya satış rakamlarının 20 bin civarında olması bizim için çok gibi geliyor. Ancak  bu İspanya’nın, İngiltere’nin, Fıransa’nın yabancıya ev satışı rakamlarının yanında çok küçük rakamlar. Artış hızı anlamaında bakarsanız ciddi bir ilgi var. Gerek siyasi olaylar, gerek çevremizde yaşanan olaylar, gerekse dünya ekonomisinde yaşananlar bir araya gelse de bunun olumsuzluğu henüz yansımış değil. Bunu biz 2015’in son aylarındaki satış rakamlarından biraz kestirebilirz. Benim temennim çok olumsuz bir etki yapmayacağı yönünde.” şeklinde konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAğaoğlu Şirketi Ortadoğu Direktörü Demirhan: “Yatırımcıların ilgisi büyük”
  Sonraki yazıBabacan Premium projesi Dubai’de tanıtıldı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın