Turyap’tan Büyük Müzayede: vadeli konut satacak

TOKİ'nin portföyünde yer alan 180 işyeri, 25 konut ve 10 arsa  müzayede yöntemi ile satılacak. Müzayede de iş yeri ve konutlar vadeli, arsalar ise peşin olarak sahiplerini bulacak. Gayrimenkuller İstanbul, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Kayseri, Malatya, Denizli ve Trabzon gibi büyükşehirlerde yer alıyor.

İstanbul'da Başakşehir Kayaşehir 19. bölgede 15, Gaziosmanpaşa'da 2 ve Çatalca'da 1 iş yeri 60 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak. Fatih Sulukule'de ise 4 konutun satışı yapılacak. 
Ankara'da Kuzey Ankara projesinde yer alan 16 konut, 80 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıya sunulacak. Eryaman 10. etapta 3 konut ile Yenimahalle Yukarıyurtçu'da (Eskişehir YoluTurkuaz Vadisi) spor salonu da açık artırma ile satılacak taşınmazlar arasında. Şanlıurfa Viranşehir hastane karşısında bulunan 50 dükkan ve Merkez Maşuk'ta yer alan 3 dükkan 115 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla açık artırmaya çıkacak. Adana Kozan ilçesinde 3, Seyhan ilçesinde 4 olmak üzere toplam 7 işyeri 40 bin liradan, Ağrı Merkez'de 15 dükkan 60 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak. 

Kimler Nasıl Katılabilir?

Satış şartnamesindeki koşulları yerine getirenler ve belirtilen teminat tutarını ödeyenler müzayedeye katılabilecek. Kontenjan sınırı olmayan müzayedeye İstanbul'dan katılmak isteyenler için Turyap'ın Şişli Plaza'da bulunan müzayede salonundan eş zamanlı gerçekleşecek. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.