‘Uluslararası Marka Şehirler Zirvesi’ başlıyor

Avrasya Kent Fuarı, 24-27 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Marka Şehirler Zirvesi’nde Türkiye’nin önde gelen ‘Marka Şehirleri’ni bir araya getiriyor. Reed TÜYAP bünyesinde gerçekleştirilecek zirve için, Avrasya Kent Fuarı, Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademi Vakfı (WALD), Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) güçlerini birleştirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı; Dr. Kadir Topbaş, İstanbul Valisi; Vasip Şahin, T.C Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, T.C Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, T.C Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in konuşmacılar arasında yer aldığı zirvede ayrıca seminerler düzenlenecek. Dünya genelindeki markalaşma eğilimine paralel olarak şehirlerin marka bilincini geliştirmek ve bu alandaki yenilikleri paylaşmak ve farkındalık yaratmak için buluşma noktası olacak seminerlerde birçok önemli isim bulunuyor.

Geleceğin Marka Şehirlerinde Pop-up Uygulamalar seminerinde Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Hariri, Marka Şehirlerin Yönetiminde Ulaşım, Teknoloji ve İletişim seminerinde IBM-Nicholas Anderson,  Marka Şehirler Alanında Türkiye’de ve Dünyada En İyi Uygulamalar konusu ile IBM Türkiye Analitik Lideri Mehmet DİLEK, Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği seminerinde İETT Enerji ve Çevre Yönetim Müdürü Yavuz Yalçın ve Kentlerde Sürdürülebilirlik ve kalkınma seminerinde Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan yer alacak. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıG Rotana Basın Toplantısı
  Sonraki yazıAyder Yaylası’na dönüşüm geliyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın