Varyap Meridian Rusya’da Boy Gösterdi

Tasarımıyla İstanbul siluetine gönderme yapan Varyap Meridian, Rusya’daki International Property Show Fuarı’nda yoğun ilgi gördü. Maketi ile projenin farkının sergilendiği fuarda Rus yatırımcıların yanı sıra Çek Cumhuriyeti, İtalya, Kıbrıs, Bulgaristan, Azerbaycan’dan yatırımcılar Varyap standını ziyaret etti.

Başarılı projeleriyle dikkat çeken Varyap, Türk inşaat sektörünü uluslararası arenada başarıyla temsil ediyor. 26-27 Ekim tarihlerinde Rusya‘da düzenlenen St. Petersburg International Property Show’a katılan Varyap, uluslararası platformlarda ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Varyap, St. Petersburg International Property Show’da ‘Dünyanın En İyi Mimari  Projesi Ödülü’nün sahibi Varyap Meridian‘ı tanıttı. Stand tasarımı ve Varyap Meridian maketi ile ziyaretçilerin beğenisini toplayan Varyap standına T.C. Rusya Başkonsolosu Tanju Bilgiç ve Ticari Ataşesi Dilek Doğruer konuk oldu. Fuarda Varyap standını Rusya, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Kıbrıs, Bulgaristan, Azerbaycan ve Türk yatırımcıları ziyaret etti.

Yabancılar için cazibe merkezi

Sektörün büyüklüğü ve hızlı gelişimi sebebiyle Türkiye’nin yabancı yatırımcılar için cazibe merkezi olduğunu belirten Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, “Türkiye Gayrimenkul pazarı dünyadaki yükselişini sürdürüyor. Özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Rusya, Türkiye’ye çok ilgi gösteriyor. Bunun bir kanıtı da St. Petersburg International Property Show’da standımıza gösterilen ilgi” diye bilgi verdi.

20 ülke vatandaşına satış yaptık

Varyap projelerinin yabancı Yatırımcılar tarafından uzun süredir tercih edildiğini de sözlerine ekleyen Varlıbaş, “Birçok ödüle sahip Varyap Meridian projemizde hiçbir uluslararası tanıtım yapmamamıza rağmen 20’ye yakın ülkeden yatırımcı çekti. Satışlarımızın %7’sini yurtdışına yaptık. İlk kez bu fuarda Rus yatırımcılarla direkt bir araya geldik. Kurumsal ve bireysel yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar, Varyap Meridian’den çok etkilendi” dedi.

Varyap Meridian iletişim bilgileri

Web       : www.varyapmeridian.com

Tel          : 0 216 6884805

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın