Çiğli Güzeltepe 1. Etap Yenileme Projesinin ayrıntıları

Konutların yanı sıra, sosyal donatı alanları, ticaret merkezi, yeşil alan ve otoparkıyla modern şehircilik uygulamalarından biri olan proje 2,5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanacak. Konut sahipleri para ödemeyecek 12 hektarlık alanda bin 216 daire olarak planlanan projeye göre halen evlerinde oturan ev sahipleri, yeni konutlarına geçtiğinde tek kuruş ödemeyecek. Hak sahipleri evlerini boşaltıp kiraya geçtikleri andan itibaren yeni konutlarını teslim alıncaya kadar geçen sürede tüm kira bedelleri belediye tarafından karşılanacak. Her aileye 450 TL kira yardımı yapılacak

Beyaz ve elektronik eşyaları hazır Konutları daha cazip hale getirmek amacıyla da her bir konut beyaz ve elektronik eşyalarla donatılacak. Her bir daireye televizyon, bilgisayar, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, aspiratör, klima hediye edilecek. Proje 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere farklı daire tiplerinde planlandı. Projede 11 blok konut alanı, ticaret alanları, sosyal tesis alanları ile bin 823 araçlık otopark bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıABD Başkanlık seçimlerinin kilit noktası Ohio, Türk emlak yatırımcılarını bekliyor
  Sonraki yazıVaryap Meridian Rusya’da Boy Gösterdi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın