Viaport Venezia’nın “Kuleleri isimlendirin” kampanyası sona erdi

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı ve KİPTAŞ tarafından İstanbul Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen Viaport Venezia için düzenlenen "Kulelere isim bul, Venedik tatili kazan" kampanyası sona erdi.

Facebook'tan açıklandı

Viaport Venezia'nın resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamada "'Kuleleri İsimlendirin' yarışmamız sona erdi. Yarışmanın kazananını çok yakında duyurmuş olacağız. Katılan tüm takipçilerimize çok teşekkür ederiz" denildi. Viaport Venezia’nın resmi facebook sayfasında düzenlenen yarışmaya dahil olup 5 kuleye en güzel isimleri bulan kişi, 4 gün 3 gece çift kişilik Venedik seyahati ile ödüllendirilecek.

Kasım 2014′te teslim

Yüzde 1 peşinatla ev sahibi olunabilen projede, teslimde konut bedelinin yüzde 24′nün ödenmesi sonrası kalan yüzde 75′lik tutar banka kredisiyle 0,91 faiz oranıyla 120 aya kadar, yüzde 0,84 oranıyla 60 aya kadar vadelendiriliyor. 24 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapılabilen Viaport Venezia evlerinin teslim tarihi ise Kasım 2014.

Viaport Venezia güncel fiyat listesi için tıklayın

Viaport Venezia nerede? TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında da avantajlı. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı metro hattından da direkt bağlantı alıyor. Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Via/Port Venezia

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş ile “Yaşamaya Başla”, rahatça öde, rahatça yaşa
  Sonraki yazı“Kentsel dönüşüm bölgesel bazda yapılsın”
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın