Yeni bir hayat için…

Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL olan proje; 718 adet konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.
 
Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 metrekarelik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi sunuyor.
 
Akbatı AVM’ye 500 metre mesafede konumlanan proje, Bahçeşehir bitişiğinde, Tem yolunun yanı başında yer alıyor. Bağlantı yolu ile E-5 karayoluna ise beş dakikada erişilebilir konumda yer alıyor. Yapımı planlanan Metro hattına 300 m mesafede bulunuyor. Kuzey Marmara Otoyolu ile 3.köprüye ve yeni havaalanına sorunsuz erişim de mümkün. Proje konum itibarıyla; eğitim kurumları, sağlık tesisleri, ibadethanelere, kamu hizmet merkezlerine ve diğer sosyal tesislere yürüme mesafesinde yer alıyor.
 
Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.’nin sahibi olduğu, 46.800 metrekare ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir’in hemen yanı başında hayata geçiyor. Projenin ilk etabının 2018 de, ikinci etabının 2019 da ve üçüncü etabının ise 2020’de bitmesi hedefleniyor.


 
120 ay vade fırsatı
 
Onur Park Life İstanbul projesinde 0,69 oranla 120 ay vade ödeme fırsatının yanı sıra, yüzde 8 KDV oranı firma tarafından karşılanıyor. 1+0 ve 1+1 dairelerde 1 araçlık kapalı otopark ve ortalama 6 m2 depo alanı bulunuyor. Bu alanlar tapuda eklenti olarak işlenirken, 2+1 dairelerde 1 araçlık kapalı otopark ve ortalama 6 metrekare depo alanı bulunuyor. Bu alanlar tapuda eklenti olarak işlenecek 2+1 dairelerin tamamı kapalı mutfak, ebeveyn banyolu ve balkonlu olarak hayata geçiyor.
 
3+1 dairelerde 2 araçlık kapalı otopark ve ortalama 6 metrekare depo alanı bulunuyor. Bu alanlar tapuda eklenti olarak işleniyor ve 3+1 dairelerin tamamı kapalı mutfak, ebeveyn banyolu ve balkonlu gerçekleşecek.
 
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın