Yılın en stil konutu Gökdeniz Kartal

Gülsa İnşaat tarafından hayata geçirilen Gökdeniz Kartal, ‘Yılın En Stil konut Projesi’ ödülüne layık görüldü.  Gökdeniz Kartal, hem göze hitap eden yapısı hem de konforuyla ilgi odağı omasının dışında, yeşil alanların büyüklüğüyle de dikkat çekiyor.

Doğa ile iç içe bir yaşam

Kuruldukları günden bu yana Gülsa İnşaat’ı bugünlere taşımayı başaran Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Satıcı, hem ulusal hem de uluslararası alanda gerçekleştirdiği başarılı projeleri ile hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Bugün sektörde; alt yapı-üst yapı projeleri, endüstriyel tesisler, konut, alışveriş merkezi ve gayrimenkul yatırım projeleri gerçekleştiren firmaları ile ‘Gülsa Şirketler Topluluğu’ olmayı başardı. Evin rahatlığı kadar tasarıma da önem veren Gökdeniz Kartal Projesi, doğayla barışık bir yaşam vadediyor. 

Diğer yatırım projelerinde olduğu gibi profesyonel kadro ile uzun uğraşlar vererek Gökdeniz Kartal projesini hayata geçirdiklerini belirten Satıcı, burada kullanıcı fonksiyonu ve küçük detayların çözümünün ön planda tutulduğunun altını çiziyor.

"Müşterilerimizin mutluluğu en büyük gururumuz"

Ömer Çamoğlu imzası taşıyan Gökdeniz Kartal, Kartal Bölgesinde yapılan başarılı kentsel dönüşümün başlangıcını oluşturuyor. Bölgedeki standartı da yukarı çeken bu eşsiz proje, ‘Yılın En Stil Konut Projesi’ ödülüne layık görüldü. Ağırlıklı olarak merkezi lokasyonlarda kentsel dönüşüm gerçekleştiren Gülsa, her projenin kente değer katmasını da sağlıyor. Doğayla barışık olan Gökdeniz Kartal’ın büyük bölümü de yeşil alanlardan oluşturuluyor. Projenin teslim tarihini 2016 olarak açıklayan Mehmet Satıcı, “Müşterilerimizin bütçelerini de düşünüyor, proje lokasyon ve değerine göre minimize edilmiş fiyatlar ve bütçelerine uygun kampanyalı satışlar yapıyoruz. Müşterilerimizin mutluluğu en büyük gururumuz” diye konuştu.

"İnşaat, ekonominin lokomotif sektörü durumuna gelmiştir."

Özellikle son yıllarda  inşaat sektöründe ciddi bir büyüme yaşandığını ifade eden Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Satıcı, “İnşaat sektörü, 3. köprü, 3. havalimanı gibi devam eden mega projeler, kentsel dönüşüm ve büyük altyapı çalışmalarının oluşturduğu yüksek iş hacmine sahiptir. Hatta inşaat, ekonominin lokomotif sektörü durumuna gelmiştir. Konut yatırımı yerli ve yabancı yatırımcıların katılımı ile birlikte gün geçtikçe değer kazanarak ilerlemektedir” diye ifade etti.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.