Yılın son fırsatı!

Atakent’te inşa ettiği 4 bin 768 konutla bölgeye değer katarak, yatırımcısına yüksek karlılık sağlayan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4 projesiyle de bölgenin merkezinde bir yaşam alanı kuruyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde daire seçeneklerinin sunulduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor. Atakent’te geleceğin Bağdat Caddesi olarak konumlanan, bölgenin değerli bir noktasında geliştirilen projenin ticari ünitelerinde ise site sakinlerinin ve bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verecek çeşitli alanlarda dükkanlar yer alacak.
 
Bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerinde erken teslimleriyle, yüksek kalitesi ve prim oranlarıyla dikkat çeken Avrupa Konutları’nın en yeni halkası Atakent 4’te alternatif ödeme planları oluşturuldu. Fiyatların 469 bin TL’den başladığı projede daire fiyatının yüzde 15’i peşin, yüzde 15’i 2017 Ağustos’ta kalan yüzde 70’lik kısmına ise 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 aya yüzde 0,70 vade oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.


 
469 bin TL’den başlayan fiyatlar
 
485 konuttan oluşan Avrupa Konutları Atakent 4 ile Avrupa Konutları markalı 14. projesini hayata geçiren Artaş İnşaat, bölgeye değer katmaya devam ediyor. Artaş İnşaat’ın, Atakent’teki dördüncü projesinin satışları devam ediyor. 469.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği projede daireler hızla sahiplerini buluyor.
 
Kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, sauna, hamam gibi üniteleri bulunduran sosyal tesisin yanı sıra projenin yanı başında bulunan park alanında çok amaçlı spor alanları, futbol sahası, tenis kortu, koşu parkuru yapılması planlanıyor.
 
Estetik mimariye sahip Avrupa Konutları Atakent 4’ün mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit imzası bulunuyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği projede teslimlerin ise 2017’nin sonunda yapılması planlanıyor.
 
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.