Adam Kule’de 79 bin liraya varan indirimle

adam_kule

İstMarina, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler gibi gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran DAP Yapı; Kartal Dragos’ta yer alan Adam Kule projesinde lansman öncesi satışlara başladı. Ön talep döneminde yatırımcıdan büyük ilgi gören Adam Kule projesinde lansman öncesi 79 bin liraya varan indirimle daire sahibi olmak mümkün. Kişiye özel ödeme planı ve sıfır faiz avantajının bulunduğu Adam Kule'nin teslim tarihi ise Nisan 2018.

Dragos’ta Adam Gibi Yaşam

3 bin metrekare arsa alanı üzerinde, 254 adet residence daire ve 88 adet home-office bölümlerinden meydana gelen Adam Kule hakkında bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Yeni projemizin adı Adam Kule olacak. Uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Projemizin yer alacağı arazi bize ait ve Tekel arazisi üzerinde kalan çok değerli bir arsa. Adam Kule, 30 katlı olacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos’ta inşa edilecek” dedi.

DAP’tan Yatırımcılara Yüksek Prim Sağlayacak Bir Proje Daha

Kule’nin, DAP Yapı’nın zirve projelerinden biri olacağını belirten Ziya Yılmaz, “Projemizde ön satışlar devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 5.000 kişiden ön talep alındı. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule’de ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenleri bekliyoruz. Bu özel projemizin detaylarını Mayıs ayında kamuoyu ile de paylaşacağız” diye konuştu. www.dapyapi.com.tr 0216 500 49 00 – 444 0 327

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıDKY Kartal’ın ofis bloğunun yarısı satışa çıkmadan satıldı!
  Sonraki yazıKavaklı Konakları’nda son 2+1 daireler 400 bin liradan
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın