Ali Ağaoğlu Sinan Çetin’i My World Europe’a götürüyormuş!

HABER MERKEZİ

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun son 2-3 gündür televizyonlarda dönen ve büyük merak uyandıran reklamının son bölümü yayınlandı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'nun direksiyonunda olduğu bir arabayla gözleri bağlı bir halde bilmediği bir yere götürülen ünlü yönetmen Sinan Çetin, meğer My World Europe'a götürülüyormuş! İşte o reklam filmi! http://www.youtube.com/watch?v=wwSjnx8ifDg "24 ay önce inanmamıştın…" Reklamda ünlü yönetmen Sinan Çetin, Ali Ağaoğlu'nun kullandığı bir arabada, iki dev korumanın arasında, gözleri bağlı bir şekilde bilmediği bir yere götürülüyor, zaman zaman da "Bir yönetmenin gözleri bağlanır mı" tarzı sitemlerde bulunuyordu. Ağaoğlu ise "24 ay önce bana inanmamıştın, şimdi onu göstermeye gidiyoruz" diyordu. İşte o reklam filminin son bölümü bugün televizyonlarda dönmeye başladı. Ve "Ali Ağaoğlu Sinan Çetin'i nereye götürüyor" sorusunun cevabı ortaya çıktı: Ağaoğlu My World Europe projesine!…

300 dairelik son faz satışta

Gerçekten de bundan yaklaşık 2 yıl önce Ağaoğlu, tam da o bölgede yine Sinan Çetin'in çektiği bir reklam filmiyle Ağaoğlu My World Europe projesinin reklam filminde oynamış, hatta filmin bir yerinde kullandığı "yaptım, olacak" repliği fenomen olmuştu. Yine bu dönemde reklam filminin yönetmeni Sinan Çetin'in dahi bu bölgede böyle ultra lüks bir projenin gerçekleştirilebileceğine pek inanmadığı söylenmişti. Büyük ilgi ve merak uyandıran reklam filminin hazırlanmasının nedeninin ise Ağaoğlu My World Europe projesinin 300 daireden oluşan son fazının satışa çıkarılması olduğu ortaya çıktı.

Yazı İşleri Müdürümüzün tahmini doğru çıktı!

Hakkında birçok teoriler üretilen, "Yeni proje açıklayacak, oraya gidiyorlar" veya "Maslak 1453 projesine gidiyorlar" gibi fikirler ortaya atılan reklam filminin üstündeki sır perdesi de böylece kalkmış oldu. Sektör habercileri arasında gidilen yerin Ağaoğlu My World Europe projesi olduğunu öngören tek kişinin ise EMLAK ROTASI Yazı İşleri Müdürü Dinçer Bilgener olması ise dikkat çekti.

Her reklamı fenomen

Renkli kişiliğiyle tanınan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, firmasının geliştirdiği projelerin reklam filmlerinde bizzat oynamayı ve sıradışı kurgular canlandırmayı seviyor. Yaklaşık iki yıl önce ilk kazması vurulan Ağaoğlu My World Europe projesinin reklam filminde sarf ettiği "Yaptım, olacak" sözü, geçtiğimiz dönemlerde Dubai'deki Cityscape Global fuarında lansmanı yapılan Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin reklam filminde "Bu değil… Bu da değil, bunlar sıradan… Bu hiç değil" diyerek kendisine sunulan projeleri beğenmeyip reddetmesi günlerce konuşulmuş, özellikle de sosyal medyada değişik çeşitlemelerle paylaşılmıştı.

Ağaoğlu My World Europe reklam filmi http://www.youtube.com/watch?v=yBK0wl_PFJI Ağaoğlu Maslak 1453 reklam filmi http://www.youtube.com/watch?v=3XXl8NEehfM Ağaoğlu My World Europe nerede?
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Ağaoğlu My World Europe

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAli Ağaoğlu Sinan Çetin’i My World Europe’a mı götürüyor?
  Sonraki yazıDap Yapı Ofisi Bedavaya Getiren Projelere Yöneldi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın