Büyükyalı Gün Kapı 746 bin TL’den…

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat’ın, Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirdiği Büyükyalı, 1+1 ve 2+1 ünitelerden oluşan Gün Kapı etabını, yoğun talep üzerine, planlanan tarihten önce satışa sundu. Başlangıç fiyatlarıyla önemli bir yatırım potansiyeli taşıyan Gün Kapı etabında, farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekler bulunuyor.

Lansmana özel yüzde 8 indirim

Büyükyalı’da sunulan mevcut ödeme koşullarına ek, Gün Kapı etabı lansmanına özel, Ramazan ayının sonuna kadar geçerli olacak yüzde 8’lik indirim sunuluyor. Sınırlı sayıda ünitenin satışa çıkarıldığı Gün Kapı etabı, 746 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.  Bir semt kurma iddiasıyla yola çıkan Büyükyalı’nın, 4 mahallesinde farklı ihtiyaç ve bütçelere yönelik birçok alternatif bulunuyor.

Metrekare fiyatları da her etaba göre farklılık gösteriyor. Gün Kapı etabında, büyüklükleri 24 ve 137 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut tipleri bulunuyor. Büyükyalı, deniz semti olmasının avantajını sadece manzarasıyla değil, deniz ulaşımını günlük hayatın bir parçası haline getirerek de yatırımcılarına kolaylık sunuyor.

Özel marinası ve deniz limuzinleriyle istediğiniz yere istediğiniz zamanda ulaşma imkânı sunan Büyükyalı, İstanbul trafiğini sorun olmaktan çıkarıyor.

İstanbul’un; kara, deniz, raylı sistem tüm ulaşım akslarının merkezinde yer alan proje; ulaşım alternatiflerine Avrasya Tüneli’ni de eklerken, tünele en yakın konumdaki proje olmasıyla dikkat çekiyor.

Büyükyalı’nın üzerinde yükseldiği arazide yer alan tarihi yapılar restore edilerek, sosyal yaşam alanı olarak Büyükyalı sakinlerinin hizmetine sunuluyor. 100 yıldır kamuoyunun kullanımına kapalı olan tarihi yapılar, 500 kişilik tiyatro salonu, 600 kişilik 6 salonlu sinema ve sergi salonları, kültür merkezi,  olarak, günlük hayatın bir parçası haline getiriliyor. 
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın