Dağ Mühendislik İstanbul’a yatırım yapmaya devam ediyor

Merkezi Konya'da bulunan firma önümüzdeki dönemde Bahçekent ve Kartal'da iki yeni proje inşa edeceğini açıkladı. 2 bin konutun yer alacağı Tual Bahçekent ve 570 konuttan oluşan Tual Adalar projelerinin tamamlanmasıyla birlikte Dağ Mühendislik İstanbul'daki yatırımlarının sayısını üçe çıkartacak.

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ İstanbul pazarına Bahçekent Flora projesiyle giriş yaptıklarını hatırlaratarak "Hedeflerimizi biraz daha yükselttik. Bahçekent Flora’da bitmek üzere olan bin konut, 260 ticari alan var. Yakında Tual Adalar diye Kartal'da bir projemiz olacak. Yaklaşık 570 konutluk, yaşanabilir alanlar ve müşteri profilimize sürprizler çıkaracağımız proje. Önümüzdeki yıl Mart-Nisan gibi ‘Tual Bahçekent’ diye bir projemiz olacak. İçerisinde yaklaşık 2 bin konut, 1 adet özel hastane, 2 özel okul, yurtlar ve ticari üniteler yer alacak. Büyük bir şehir konseptinde planlandı. Bu üç projenin toplam değerinin ise 2.2 milyar lira olması öngörülüyor” açıklamasını yaptı.

Projelerini kendi öz kaynakları hayata geçirdiklerini söyleyen Dağ, hedeflerinin sektördeki en güvenilir şirketi olmak olduğunu söyledi. Müşteri memmuniyetinin kendileri için çok büyük önem taşıdığını belirten Dağ "Projelerimizden konut sahibi olan herkes ile birebir görüşüp çözüm önerilerini dinledik. Bizi başarıya götüren de bu oldu” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.