Emlak Rotası ‘Evini Anlat’ serisi başlıyor

Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Emlak Rotası olarak sizlerle olan paylaşımlarımızı You Tube’a taşıdık. En yeni haberler, sektöre dair değerlendirmeler ve ‘yaşayanlar anlatıyor’ bölümlerimizle You Tube’da da ‘Evini Anlat’ serisi ile sizlerleyiz.

Yıllardır sektörün nabzını tutarak en yeni haberleri sizlerle paylaşmaya özen gösteren Emlak Rotası olarak artık You Tube’dayız. Gelişen teknoloji ile birlikte basılı ve görsel yayın organları yerini yavaş yavaş dijital yayınlara bırakmaya başladı. Bu değişim ile birlikte bizler de dijital yayınlara yöneldik. Ancak gayrimenkul sektörüne dair lansman ve proje videolarının yeterince ilgi görmediğini analiz ettik. Bizler de sizlerin ilgisini nelerin çekebileceği konusunda bir araştırma yaparak sizlerin ilgisini çekecek ‘sizden haberler’ vermeye karar verdik.

‘Emlak Rotası You Tube kanalı sizin sesiniz olsun’

Emlak Rotası You Tube kanalı, TOKİ ya da Emlak Konut ile projeleri de dahil, bilinen tüm markalı konut projelerinden daire almış memnun olmuş ya da sorunlar yaşayan tüketicilerin seslerini duyurabileceği bir platforma dönüşüyor.

Satın alma aşamasında size taahhüt edilen

  • Evin tapusunu alma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız,
  • Kullandığınız evin metrekaresi konusunda net/brüt farkı %22’nin üzerindeyse,
  • Kullanılan kapı, pencere kalitesi size anlatılandan çok uzaksa,
  • Boya, parke, batarya vb. hırdavatların kalitesi olması gerektiği gibi değilse,
  • Eğer ankastreli aldıysanız size taahhüt edilen ile satın aldığınız evdeki ürün aynı değilse,
  • Sosyal tesisler taahhüt edildiği gibi inşa edilmediyse,
  • Site yönetimini ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa,

sorunlarınızı anlatacağınız bir video çekin tüm Türkiye ile paylaşalım.

Emlak Rotası ekibi her aşamada yanınızda

Satın aldığınız daireden memnun değil misiniz? Ya da dairenizden çok mu memnunsunuz? Daireniz siz satın aldıktan sonra çok iyi prim yaptıysa, inşaat kalitesinden memnunsanız, site yönetimi sorunsuz hizmet veriyorsa, sosyal tesislerinden memnunsanız lütfen bu memnuniyetinizi Emlak Rotası ekibi ile paylaşın. Videoyu hazırlarken hangi ilde yaşadığınızı, projenin adını, projeyi inşa eden müteahhit şirketinin adını söylemeyi unutmayın. Çektiğiniz video amatör olursa da dert etmeyin Emlak Rotası o aşamada da yanınızda, siz gönderin biz düzenleyelim.

  • Videolarınızı WeTransfer ile info@emlakrotasi.com adresine gönderebilirsiniz.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.