En çocuksever proje Elitistpark’ta fiyatlar 185 bin TL’den başlıyor

15.5 milyon liralık yatırımla yaklaşık 6 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen ve 1.Etabında yaşamın başladığı Elitistpark’ın en büyük özelliklerinden biri çocuklar için ayrılmış özel alanlar.

Yapı Türk Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Günal Röportajı

http://www.youtube.com/watch?v=2OtlWA45xlA 85 meyve ağacı var Bin 600 metrekarenin tamamen yeşil alana ayrıldığı projede 3 bin civarında bodur bitki ve ağaçtan 85 tanesi meyve ağaçlarından oluşuyor. Cevizden nara, elmadan eriğe, kirazdan limona kadar her çeşit meyve ağacının olduğu bahçelerde çocuklar şehrin ortasında taze meyveleri dalından kopartmanın zevkine varacaklar. 85 metrekarelik çocuk havuzu!

Meyve ağaçları arasında oynama ayrıcalığını yakalayacak Elitistpark’lı çocuklar için ayrıca 85 metrekarelik dev bir çocuk havuzu da var. Açık ve kapalı oyun parklarının yanı sıra özel bir etüt odasının da bulunduğu projede tenis kortu ve basketbol sahası da bulunuyor.

Projenin ayrıntıları için tıklayın!

60 ay vade, sıfır faiz! Elitistpark, bayram boyunca açık olan ofisinde kampanyalı satışlarına devam edecek. 185 bin ile 475 bin lira arasında değişen daireleri 60 ay vade ve 0 faiz ile satışa çıkaran projede taşınma masrafı da Elitistpark’tan. 62, 92 ve 150 metrekare büyüklüğündeki dairelerden satın almak isteyen misafirlerini bayramda da satış ofisinde ağırlayacak Elitistpark’tan daire alanlar, isterlerse evlerine hemen taşınıp ödemeye 2013 yılının Ocak ayında başlayabilecekler. Ayrıca, sosyal tesis hizmetleri için ücret ödemeyecekler. Halkalı Elitistpark nerede? Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Elitistpark

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıNestavilla ayda 488 TL taksitle ev sahibi yapıyor!
  Sonraki yazıBu konutlarda deprem korkusu yok!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın