Geleneksel mimari Vistahill Bodrum Evleri’nde hayat buluyor

Her köşesinden nefes kesen Ege manzarasını görebileceğiniz VistaHill Bodrum Evleri, GBC İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Bodrum Gündoğan’da yapımı süren ve Haziran ayı itibariyle satışlarına başlanan VistaHill Bodrum Evleri, Bodrum hayaline kavuşmak isteyenleri eşsiz doğası ve deniz manzarası ile büyülüyor.

Yaz-kış oturabilirsiniz

Beyaz taştan yapılmış iki katlı, geleneksel Bodrum evleri bu projede yeniden hayat buluyor. VistaHill Bodrum Evleri’nin mimarı Bülent Köksüz, projede geleneksel Bodrum mimarisi ile çağdaş tasarım anlayışını buluşturduklarını belirterek iç mekanlarda da çağdaş görsel unsurlara yer verdiklerini söylüyor. Köksüz, ev sahiplerine konforlu, kullanışlı, keyfine doyulmayacak villalar ve daireler tasarladıklarını anlatarak VistaHill Bodrum Evleri hakkında şu bilgileri veriyor:

“Proje, planlama ve tasarım süreçlerinde katılım olgusuna dair bir model oluşturarak satış-pazarlama departmanı ile birlikte hazırlandı. Projemiz, hedef alıcı kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda sadece yaz aylarında değil, bütün bir yıl boyunca umut ettikleri yaşamı bir arada bulabilecekleri, Bodrum’u ayaklarının altına seren manzarası, güvenliği ve sosyal yaşamı esas alan bir adres olarak tasarlandı.”

Arazi yapısında, manzarasında, konumunda ve sosyal mekanların tasarımında, bulunduğu bölgeye ve sakinlerinin gereksinimlerine saygıyla yaklaşan, aynı zamanda çağın ihtiyaçlarına akılcı çözümler getiren VistaHill Bodrum’da her detay üzerinde titizlikle duruldu. Dilerseniz VistaHill Bodrum Evleri’nin etrafındaki park alanlarında yürüyüş yapabilir, tüm site sakinlerinin kullanabileceği havuzda serinleyebilir, fitness merkezinde sporunuzu yapabilir, çocuklarınız oyun salonu ya da çocuk parkında eğlenirken çalışma odasında işinizle ilgilenebilirsiniz. VistaHill Bodrum Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden çok odalı, bağımsız, büyük bahçeleri olan villalara kadar herkesin gereksinimine ve bütçesine uygun 15 daire ve 14 villadan oluşan evler bulunuyor. VistaHill Bodrum Evleri 450.000-2.000.000 TL aralığında lansmana özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıYurt seçiminde aileler ‘güvenlik’ öğrenciler ‘sosyal alan’ istiyor
  Sonraki yazıYazlık almak yatırım değil ‘lüks’
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın