Gül Proje Express için ön talep dönemi başladı

Prestijli projeleriyle adından sıkça söz ettiren Gül Proje, Basın Ekspres Yolu üzerindeki yeni projesine start verdi. Ön taleplerin toplanmaya başlandığı Gül Proje Express, Basın Ekspres’te yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor. Proje, firmanın Güneşli bölgesindeki üçüncü büyük inşaatı olmasıyla da bölgeye büyük değer katıyor.

1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle beraber talebe göre şekillendirilebilen daire alternatifleri sunan ‘Gül Proje Express,’ yatırımcıya büyük kazanç sunuyor. 100 bin metrekare inşaat alanı olan 658 rezidans ve 41 cadde dükkanı olarak inşa edilen ‘Gül Proje Express’, 19 ve 29 katlı iki blok ile bölgenin en avantajlı projesi olma özelliği taşıyor.

E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sunması yanı sıra projenin üst katlarındaki dairelerde deniz manzarası hakim. Projenin daire teslimlerinin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

Gül Proje, 2010 yılından bu yana bölgede inşa ettiği 'Güneşli Park Konut ve AVM Projesi’ ve 'Güneşli Park Gardenya’dan sonra 3'üncü projesi olan 'Gül Proje Express' ile Basın Ekspres ve Güneşli çevresini fark yaratan projeleriyle dönüştürmeye devam ediyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın