Hoşdere’de 5. Etap hayata geçiyor

İhalelerden ilki 22 Mart Salı günü gerçekleşecek. Emlak Konut GYO, Bahçekent olarak adlandırılan bölgede yeni bir arsayı satışa açtı. Hoşdere 5. Etap olarak bilenen yeni projeye dair 42 bin 19 metrekare büyüklüğe sahip arsaların ihalesi 22 Mart 2016 günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek

19 bin 883 metrekare, 21 bin 211 metrekare ve 925 metrekarelik 3 ticaret alanı parselinden meydana gelen ihale konu taşınmazların toplam büyüklüğü 42 bin 19 metrekare.

İhale duyurusuna göre bina yüksekliğinin imar planlarında serbest olarak gösterildiği parseller üzerinde toplam 103 bin 661 metrekarelik inşaat yapma izni var. Arsalar ticaret alanı imarına sahip olabilir ancak parseller üzerinde rezidanslarla birlikte iş merkezi, AVM, yönetim merkezi, otel, motel, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze gibi kültürel tesis alanları inşa edilebilir. Ayrıca ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, sağlık tesisi alanları, spor alanları ve kat otoparkları inşa edilebilecek.

İhaleye konu arsaların tam karşısında yine Emlak Konut GYO ortaklığında hayat bulan Bahçekent Flora, Tual Bahçekent, Avrupark ve Bahçekent Emlak Konutları gibi önemli yatırımlar yer almakta.

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap ihalesi

Öte  yandan Ayazma Emlak Konutları 2. Etabı da ihaleye çıkıyor.  Anahtar teslim projesi için gerçekleştirilecek ihaleye firmaların ilgi göstermesi bekleniyor. Emlak Konut GYO, Ayazma Emlak Konutları 2. Etap anahtar teslim ihale tarihini 29 Mart olarak belirledi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.