İkinci etap satışları başladı

Beylikdüzü Esenyurt'ta E-5 üzerinde yer alan bir lokasyonda toplam 28 bin 620 metrekare arazi üzerinde inşa edilen ve iki etaptan oluşan projenin ikinci etabı olan 'Babacan Premium Tower' ister firma bünyesinde 40 aya kadar 0 faizle, ister yüzde 5 peşin 0.39 faizli taksitlendirme imkanı sunuyor.

‘Rezidans‘ ve 'Home Office' olarak tasarlanan 'Babacan Premium Tower', sakinlerine hem iş hayatını hem de huzurlu bir yaşamı bir arada sunuyor. 508 dairenin yer aldığı 'Babacan Premium Tower’da daireler; 1+1 269 bin TL’den, 2+1 389 bin TL’den ve 3+1 ise 474 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yüzde 60’ı yeşil alanlara ayrıldı

Beylikdüzü bölgesinin önemli bir lokasyonunda yer alan 'Babacan Premium Tower', ödeme kolaylıklarıyla dikkat çekiyor. Proje, bölgenin en büyük spa, fitness alanına ve en büyük yüzme havuzuna sahip olma özelliğini taşıyor. Yüzde 60’ı yeşil alandan oluşan 'Babacan Premium Tower'da yapay gölet, çocuk havuzu, kamelyalar, yasemin havuzları, süs şelaleleri, barbekü ve mangal alanı, Teras Kafe, tenis kortu, basketbol sahası, fitness, pilates ve yoga salonları, playstaion ve sinema odası, 7/24 çalışan kamera sistemi, yangın/duman uyarı sensörleri ve profesyonel güvenlik ekibi de yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.