Kalebodur, doğal ahşabın güzelliğini ‘Vintage’ ile mekanlara taşıyor


Nitelikli ürün gamıyla yapılara yeni bir boyut kazandıran Kalebodur, ahşabın doğal görünümünü seramiğin sağlamlığıyla buluşturduğu Vintage serisini, şık mekanlar için ideal bir seçenek olarak sunuyor. 

Vintage serisi, ahşaptan gelen kaliteyi ve doğallığı bugünün modernliği ile buluşturuyor. Vintage serisinde sunulan 15×60 cm ebadındaki sırlı porselen karolar, her karoda değişen özgün tasarımlarla mekanlara zenginlik katıyor. Amerikan Cevizinin en güzel yansımasını mekanlara taşıyan seri, kullanıcıların, her gün doğanın tam içerisinde uyanmış gibi hissetmesini ve evinin şıklığını bir adım öteye taşımasını sağlıyor. 

Kızıl, açık ve koyu Amerikan Cevizi seçenekleriyle üretilen Vintage, sadece bugünkü trendi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda mekanlarda özel bir atmosfer yaratıyor. 10 milimetre kalınlığında, derin rölyefli ve kenarlarındaki pahlı yapısıyla masif parkeden ayırt edilemeyen Vintage serisi, doğal ahşabın güzelliğini, strüktürlü, derin fırçalanmış mat-parlak yüzey yapısıyla perçinliyor. 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın