Kalekent Beylikdüzü’nde Sevgililer Günü’ne özel yüzde 14 indirim!

kalekent_beylikduzu_guncel_fiyat_listesi

Gül Yapı, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığıyla, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Kalekent Beylikdüzü projesinde güncel fiyatlar 215 bin TL’den başlıyor.

1471 daire var

Yaklaşık 100 bin metrekare arsa alanında hayata geçirilen Kalekent Beylikdüzü projesinin arsa alanının yüzde 73’ü sosyal donatı ve peyzaja ayrılmış durumda. Aylık taksitlerin 1760 TL’den başladığı Kalekent Beylikdüzü projesinde 8’er katlı 33 blokta bin 471 daire ve 32 ticari birim mevcut. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin mevcut olduğu Kalekent Beylikdüzü projesinde daire büyüklükleri ise 37 ile 171 metrekare arasında değişiyor.

Kalekent Beylikdüzü ile ilgili tüm haberler için tıklayın Kalekent Beylikdüzü tanıtım filmi

Kalekent Beylikdüzü kampanya

Kalekent Beylikdüzü ödeme koşulları kapsamında ise iki ayrı alternatif sunuluyor. Buna göre ilk seçenekte standart konut kredisi ödeme şekli (yüzde 25 peşin, yüzde 75 konut kredisi) mevcut. İkinci olarak da daire bedelinin yüzde 5’i peşin ödeniyor. Daha sonra daire bedelinin yüzde 20’si, 3 aylık aralarla dört eşit taksitle ödeniyor. Kalan yüzde 75’lik kısım ise konut kredisiyle tamamlanıyor. Kalekent projesinin Sevgililer Günü'ne özel satışlarda yüzde 14'lük bir indirim uygulanıyor. Kalekent Beylikdüzü projesinin teslim tarihi olarak ise Aralık 2015 tarihi öngörülüyor.

Kalekent Beylikdüzü sosyal donatılar

Kalekent Beylikdüzü projesinin sosyal donatıları arasında 2 adet 480 metrekare yetişkin ve 2 adet çocuk yüzme havuzu, havuzlarda 2 adet su kaydırağı, fitness salonları, nilüfer bahçeleri, güneşlenme ve dinlenme terasları, kameriye pergola, yapay su adaları, su basamakları, yürüyüş ve bisiklet parkurları mevcut olacak. Projenin tamamlandığında en az yüzde 50 prim yapması öngörülüyor.

Proje Künyesi Proje adı: Kalekent Beylikdüzü

Firma: Gül İnşaat, Liv Yapı, 3S Kale

Arsa alanı: 100 bin metrekare

Yeşil alan: 73 bin metrekare

Yatırım bedeli: 250 milyon dolar

Daire sayısı: 1471 daire, 32 mağaza

Daire büyüklükleri: 37-171 metrekare

Daire tipleri: 1+0’dan 4+1’e kadar

Kalekent Beylikdüzü nerede: Beylikdüzü/İstanbul

Kalekent Beylikdüzü fiyat: 215 bin TL’den başlıyor

Kalekent Beylikdüzü teslim tarihi: Aralık 2015

Kalekent Beylikdüzü iletişim Adnan Kahveci Mh. Anadolu Cd. No: 22 Beylikdüzü/İstanbul 444 38 07 www.kalekent.com.tr Kalekent Beylikdüzü yol tarifi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAğaoğlu’ndan faiz kampanyası! Yüzde 1 peşinat, yüzde 0,47 faiz oranı!
  Sonraki yazıSky Blue İstanbul’da 350 bin liradan! Bu yıl sonunda teslim!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın