Sky Blue İstanbul’da 350 bin liradan! Bu yıl sonunda teslim!

skyblue-istanbul

SkyBlue İstanbul Residence'da 28 katlı kulede toplam 87 daire yer alıyor. Daire başına 2 adet kapalı otoparkın bulunduğu projede yer alan daireler 3.60 metrelik yüksek tavanlarıyla dikkat çekiyor. Sosyal donatıları arasında açılır kapanır dijital kontrollü yazlık kışlık havuz, jakuzi ve saunanın yer aldığı Sky Blue İstanbul Residence'da teslimlerin 2015 yılı sonunda yapılacak.

Projede kısa zamanda satışların tamamlanmasının beklendiğini söyleyen Royal Group Marka&Satış Koordinatörü Mehmet Başaran "Amacımız öncelikle insan mutluluğu. Bu perspektiften bakınca katlardaki daire sayısını 3 ya da bazı katlarda 4 olarak sınırladık. Böylece Residence yaşamın getirdiği yüksek konforu daha az kişiye sunarak mutluluk düzeyini yükselttik. Ben inanıyorum ki İstanbul genelindeki projelerin içinde konfor düzeyi bu kadar yüksek bir proje yok. Yüzme havuzundan tutun da 25 inci kata yerleştirdiğimiz fitness katına kadar tüm yaşam alanlarından az sayıda şanslı aile faydalanacak." diye konuştu.

Deniz ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken projede İstanbl genelinde hiç bir projede bulunmayan 25. katta fitness bölümü yer alıyor. Bütün dairelerin parmak izi ile girilebilen, cep telefonu ile kontrol edilebilen akıllı sisteme sahip olduğu Sky Blue Residence'da fiyatlar 350 bin liradan başlıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Her daireye özel depolama alanlarının da yer aldığı projede 1+1 daireler 75 metrekare, 2+1 daireler 145 metrekare, 3+1 daireler 195 metrekare, 4+1 daireler ise 270 metrekare olarak tasarlandı. www.skyblueistanbul.com 444 5 795 skyblue-kroki

SkyBlue İstanbul tanıtım filmi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıKalekent Beylikdüzü’nde Sevgililer Günü’ne özel yüzde 14 indirim!
  Sonraki yazıTorunlar GYO, Torun Center’ın ruhsatını aldı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın