Kartal’da yaşamın yeni adresi: Referans Kartal Towers

İnşaat sektöründe yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteren Kiler Holding’e bağlı olarak hizmet veren Kiler GYO, İstanbul’da güvenilir ve lüks konut projelerine imza atmaya devam ediyor.

Kiler GYO, Anadolu Yakası’nda inşa ettiği ‘Referans Kartal Towers’dan konut sahibi olmak isteyenlere uygun imkanlar sunuyor. 2018 sonunda teslim edilmesi planlanan projede yer alan seçili dairelerde peşin ödemelerde yüzde 25 indirim veya yüzde 5 peşinat ile 84 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor. İstanbul’a değer katan projeler geliştirmeye devam eden Kiler GYO, Anadolu Yakası Kartal’da 300 milyon liralık yatırım değerine sahip ‘Referans Kartal Towers’ projesini inşa ediyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere, yüzde 5 peşinatla 84 aya kadar sıfır faiz veya 120 aya kadar uzayan vade imkanı sağlanıyor. Seçili dairelerde peşin ödemelerde ise yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor.

İki blok halinde yükseliyor

Kartal sahiline yakın konumlanan ‘Referans Kartal Towers’ 31 katlı ve 24 katlı 2 blok olarak yükseliyor. Toplam 451 konut ve gündelik ihtiyaçların kolaylıkla karşılanacağı mağazalardan oluşan 800 metrekarelik ticari alana sahip projede 1+1’den 4+1’e kadar dört farklı daire tipi mevcut. Ayrıca 3+ 1, 4+ 1 ve 5+ 1’den oluşan penthouse daireler de yer alıyor. 1+ 1 ve 2+ 1 daireler, projenin girişinde yer alan 4 katlı baza bölümünde bulunuyor. ‘Referans Kartal Towers’da yer alan dairelerin alan büyüklükleri ise 56 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Penthouse daireler ise 211 metrekare ile 404 metrekare arasında alan büyüklüğüne sahip daireler yer alıyor.

Manzaralı daireler ve sosyal alanlar

Panoramik deniz ve adalar manzarasına hakim, terasta denize karşı jakuzi keyfi yapabileceğiniz ‘Referans Kartal Towers’da daire fiyatları 340 bin TL’den başlıyor. Geniş peyzaj alanına sahip projede güneşlenme alanları, özel tasarlanmış 9 metrekare ile 93 metrekareye kadar alan büyüklüğe sahip teras alternatifleri de yer alıyor. ‘Referans Kartal Towers’ın sosyal donatıları arasında ise, açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness, pilates, dans salonları, koşu ve yürüyüş parkuru, kreş, çocuk oyun alanları, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere ve su oyunları bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.